KONTAKT PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Akademia SPA – nowe narzędzia pracy w obiektach SPA – kompleksowe procedury rozbudowane

Kompetencje: umiejętność projektowania, wykonywania i wdrażania  nowych kompleksowych rytuałów i pakietów w obiektach SPA, uwzględniających poza wykorzystaniem podstawowych narzędzi jakimi są techniki manualne, aparaturowe oraz hydroterapeutyczne również wykorzystanie technik relaksacyjnych oraz włączanie elementów dietetyki jako istotnego elementu zdrowego stylu życia klienta SPA.  Kompetencje samodzielnej pracy oraz umożliwiające nadzór nad wykonywaniem zabiegów przez innych specjalistów.

Ilość godzin w programie: 40h

Lokalizacja: ul. Drawska 27, 02-202 Warszawa

W programie:

1. Dietetyka w spa – odżywianie wielopoziomowe – warsztaty
    1. Różne filozofie i koncepcje żywienia – dopasowywanie wykorzystywanych koncepcji do specyfiki obiektu, analiza trendów i przypadków.
    2. Różne aspekty suplementacji diety , włączanie probiotyków i prebiotyków do programów żywieniowych.
    3. Prawdy i mity w dietetyce. Źródła pozyskiwania rzetelnych informacji.
    4. Określanie potrzeb klienta, dopasowywanie suplementacji oraz posiłków i ich składników do programów zabiegowych o różnym ukierunkowaniu (m.in. anti-age, anti-cellulite, wpływających na układ immunologiczny, wpływających na koncentrację i in.) oraz specyfiki obiektu.
    5. Tworzenie pakietów usługowych w obiektach SPA, wykorzystujących koncepcję odżywiania wielopoziomowego.
  2. Konwencjonalne i niekonwencjonalne techniki relaksacyjne w obiektach SPA – warsztaty
    1. Wykorzystanie technologii i technik przyrządowych (m.in. stoły, półkapsuły i kapsuły zamknięte z oprzyrządowaniem generującym bodźce wpływające na zmysły wzroku słuchu i dotyku)
    2. Wykorzystanie technik medytacyjnych, możliwości powiązania ze specyfiką i istniejącą infrastrukturą obiektu i otoczenia obiektu.
    3. Wykorzystanie różnych techniki oddechowych.
    4. Wykorzystanie jogi
    5. Wykorzystanie treningu autogennego Schulza i relaksacji mięśni wg Jacobsona w tworzeniu oferty SPA
    6. Wykorzystanie wizualizacji
    7. Techniki niekonwencjonalne
    8. Włączanie różnych typów technik relaksacyjnych do menu zabiegowego i pakietów, wskazania i przeciwwskazania, określanie potrzeb klienta, tworzenie programów zabiegowych i pakietów o różnym ukierunkowaniu, dostosowanie do potrzeb klienta i specyfiki obiektu.

Cena regularna: 4000 zł brutto

Wakacyjna promocja tylko 2400 zł!

Zainteresowanych uprzejmie prosimy o wysyłanie zgłoszenie na kursy@wszkipz.pl

W przypadku uzbierania wystarczającej ilości uczestników (min. 10 osób), zaproponujemy termin realizacji kursu.

Regulamin Szkoleń