Bądź piękna od samego rana

0
1258
Bądź piękna od samego rana

Masz już dość ciągłego malowania się i chciałabyś od samego rana być zwarta i gotowa na podbój świata? Nie masz czasu na to, aby codziennie wykonywać cały makijaż a bez pokreślonych oczu czy ust nie czujesz się dostatecznie dobrze? Na szczęście jest na to sposób! Poniżej znajdziesz kilka zabiegów dzięki którym wstając z łóżka będziesz wyglądała jakbyś spędziła kilka dobrych chwil przed lusterkiem.
Jeżeli masz krótkie i rzadkie rzęsy, które nawet po długim tuszowaniu nie wyglądają zbyt imponująco przedłużanie rzęs metodą objętościową będzie doskonałym rozwiązaniem Twojego problemu. Dzięki temu prostemu zabiegowi podczas, którego kosmetyczka do każdej Twojej rzęsy przyklei kolejne włoski syntetyczne, codziennie będziesz mogła kusić swoim spojrzeniem zza gęstego, czarnego wachlarza. Zgodnie z nazwą, metoda objętościowa polega na przyklejeniu takiej ilości syntetycznych włosków aby uzyskach gęstość i wyjątkową objętość rzęs. Jest to metoda znacznie bardziej rzucająca się w oczy niż metody jeden do jednego lub dwa do jednego. Dobierając odpowiednią dla siebie kieruj się zarówno swoim gustem jak i poradami specjalistki, która patrząc na oprawę Twoich oczu oceni, co będzie najlepsze dla Ciebie. Wybierając się na pierwszy zabieg przedłużania rzęs możesz zdecydować się na te średniej długości i sprawdzić jak się w nich czujesz a następnym razem przedłużyć je lub skrócić wedle gustu.
Aby rzęsy trzymały się długo i w jak najlepszej jakości, nie stosuj w okolice oczu żadnych tłustych produktów. Tłuszcze rozpuszczają klej i sprawią, że Twoje rzęsy znacznie szybciej odpadną. Staraj się także podczas snu nie wycierać twarzy o poduszkę. Najlepiej sprawdzi się tutaj pozycja na wznak ponieważ w ten sposób nie będziesz naruszać swoich przedłużonych rzęs.
Kolejną metodą, dzięki której będziesz mogła od samego rana uzyskać efekt makijażu będzie kreska na górnej powiece wykonana metodą makijażu permanentnego. Dzięki temu prostemu zabiegowi Twoje oczy będą miały pożądany, koci wyraz każdego dnia. Upewnij się, że przed wykonaniem makijażu, kosmetyczka sprawdzi Twoją skórę pod kątem alergii na tusz. Uchroni Cię tu przed bolesną i swędzącą opuchlizną na powiekach.
Skoro już Twoje oczy są pięknie i wyraźnie podkreślone, możemy od razu zabrać się za usta. Tak samo jak powieki, można przyozdobić je za pomocą makijażu permanentnego. Zazwyczaj stosuje się tutaj dwie metody. Wybranym przez Ciebie kolorem kosmetyczka może podkreślić Twoje całe usta albo tylko ich kontur. Wybierz jedną z tych metod w zależności od Twoich indywidualnych potrzeb. Jeżeli chcesz aby Twoje usta każdego dnia miały idealny, żywy kolor bez malowania zdecyduj się na metodę całościową, w której kosmetyczka pokryje tuszem Twoje całe wargi. Jest to zabieg bolesny ale wart zachodu. Po wykonaniu permanentnego makijażu ust będziesz mogła każdego dni jedynie nawilżać je bezbarwną pomadką i cieszyć się zdrowym, kobiecym wyglądem. Skoro już udało nam się podkreślić i uwydatnić najważniejsze elementy Twojej twarzy takie jak oczy i usta powinnyśmy skupić się na skórze. Ciężko jest uzyskać zdrowy i atrakcyjny wygląd jeżeli nasza cera jest ziemista i matowa. Wybierz się więc na kilka zabiegów, które dobrze oczyszczą i odżywią Twoją skórę. Dzięki zabiegom takim jak mikrodermabrazja czy piling enzymatyczny na powrót nadasz swojej skórze świeżości i blasku. Pamiętaj również o tym, że w dużym stopniu za to jak wygląda Twoja skóra odpowiada to jak się odżywiasz. Zadbaj o to aby w Twojej diecie znalazło się dużo świeżych warzyw, owoców i wody. Dwa litry czystych płynów dziennie sprawią, że Twoja skóra będzie bardziej oczyszczona i napięta co nada jej młodzieńczego blasku i odejmie lat. Staraj się ograniczać ilości cukru i soli, które codziennie spożywasz. Mają one negatywny wpływ nie tylko na Twój wygląd ale także zdrowie a to ono jest najważniejsze. Nie zapominaj też, że to nie makijaż jest tym co może Ci dodać prawdziwego uroku. To czego naprawdę potrzebujesz to piękny błysk w oku i Twój zniewalający, szczery uśmiech.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here