KONTAKT PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Oferta pracy na stanowisko dermokonsultantki

SYLVECO jest marką tworzącą wyspecjalizowane kosmetyki przeznaczone dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii. Wyróżniającym składnikiem naszych produktów jest ekstrakt z kory brzozy, zawierający betulinę i kwas betulinowy – substancje aktywne o wysokiej skuteczności działania i jednocześnie całkowicie bezpieczne.

Zadania:
• Promowanie marki dermokosmetyków Sylveco, Vianek i Biolaven połączone z aktywną sprzedażą w wyznaczonych punktach na terenie województwa,
• Profesjonalne doradztwo w zakresie pielęgnacji produktami Sylveco, Vianek i Biolaven.

Wymagania:
• mile widziane wykształcenie kierunkowe  (studia kosmetyczne lub studium kosmetyczne),
• znajomość aptecznych marek dermo-kosmetycznych,
• miła aparycja i łatwość nawiązywania kontaktu z klientem,
• aktywność i zaangażowanie w realizację powierzonego zadania,
• doświadczenie w kontaktach z klientem (sprzedaż, obsługa klienta),
• mobilność- prawo jazy kat. B – WŁASNY SAMOCHÓD.

Firma oferuje:
• interesującą i samodzielną pracę w prężnie rozwijającej się firmie,
• szkolenie produktowe,
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe i premie,
• elastyczny czas pracy,
• możliwość rozwoju.

Wszystkie osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesyłanie swoich aplikacji – list motywacyjny, CV na adres mailowy: dermokonsultacje@sylveco.pl  wraz z załączoną klauzulą – zgodą na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych w procesie rekrutacji.

Osoby, które prześlą swoje aplikacje informujemy, że chronimy dane osobowe wymagane w procesie rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) ((Dz.Urz.UE.L Nr 119, str. 1) – zwane inaczej „RODO” stosowane od 25.05.2018 r. oraz ustawy o ochronie danych osobowych z 10 maja 2018 r.