KONTAKT PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Praktyki dla studentki na stanowisku kosmetyczki

Nowopowstałe Studio Beauty Lounge, mieszczące się w elitarnej dzielnicy (Powiśle) oferuje bezpłatne praktyki dla studentki na stanowisku Kosmetyczki.

Od kandydatki oczekujemy: wysokiej kultury osobistej, pasji do kosmetologii, chęci do uczenia się i pogłębiania wiedzy. Powinna być otwarta na ludzi, uśmiechnięta.

W czasie praktyk będzie możliwość:

– rozwijania swoich umiejętności

– obserwowania lub/i asystowania przy zabiegach kosmetyki pielęgnacyjnej, wizażu i stylizacji paznokci

– obserwowania i praktycznego wykonywanie makijażu

– wykonywania samodzielnie niektórych zabiegów kosmetycznych (henna, depilacja woskiem, masaż twarzy, proste zabiegi kosmetyczne).

www.beautyl.pl

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres biuro@tetrevo.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych 8osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”