Jakie są cechy charakterystyczne lakierów OPI GelColor?

0
1019
Jakie są cechy charakterystyczne lakierów OPI GelColor

Marka OPI jest bardzo dobrze znana większości osób, które zajmują się profesjonalną pielęgnacją paznokci. Jako najważniejszy element oferty tej marki można uznać trwałe lakiery, które występują w szerokiej gamie kolorystycznej. OPI to również duży wybór odżywek, balsamów, akryli, kosmetyków bazowych i topów. Marka oferuje także profesjonalne akcesoria do salonu kosmetycznego. Jeżeli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat lakierów OPI GelColor, to przygotowaliśmy dla Ciebie krótką ściągawkę.

Jakie są zalety lakierów OPI GelColor?

Wspomniana przed chwilą trwałość jest jedną z najważniejszych cech lakierów OPI. Dzięki nałożeniu dwóch warstw lakieru można bez problemu uzyskać idealny wygląd powłoki i utrzymać go przez wiele dni. Nałożenie trzeciej warstwy dodatkowo podnosi trwałość lakieru, która może sięgać nawet wielu tygodni.

Wśród największych atutów lakierów marki OPI trzeba wymienić ogromny wybór kolorów. Ich zróżnicowanie pozwala wybrać odcień, który będzie idealnie dopasowany do preferencji lub nawet konkretnej stylizacji.

Dużym atutem lakierów OPI GelColor jest fakt, że nie mają one tendencji do wysychania po otwarciu buteleczki. Dzięki temu zyskujesz pewność, że nie zmarnują się nawet mniej popularne kolory, które wykonujesz relatywnie rzadko. Jak podkreślają kobiety używające lakierów OPI, jedna buteleczka o pojemności 15 ml może wystarczyć nawet na pół roku. To potwierdza wydajność produktu, ale i fakt, że lakiery nadają się do użycia przez długi czas po otwarciu.

W jaki sposób należy aplikować lakiery OPI GelColor?

Wbrew pozorom aplikacja lakieru OPI GelColor jest kwestią, która wymaga nieco dokładniejszego omówienia. Producent dodaje do każdego produktu wygodny pędzelek. Dzięki niemu możliwa jest precyzyjna aplikacja optymalnej ilości lakieru. To z kolei w prosty sposób przekłada się na wydajność produktu marki OPI. Idealna konsystencja lakieru znacznie ułatwia jego prawidłową aplikację. Warto pamiętać, że w przypadku lakierów OPI GelColor nałożenie jednej warstwy będzie niewystarczające. Dopiero druga warstwa powoduje uzyskanie pożądanego koloru i trwałości powłoki. Dużą zaletą lakierów OPI, którą podkreślają właściciele salonów kosmetycznych, jest relatywnie łatwe zmywanie. Z użyciem odpowiednich preparatów lakiery OPI GelColor można łatwo usunąć, nawet w przypadku ciemnej tonacji. Szybka aplikacja i zmywanie przekładają się na skrócenie czasu wykonywania zabiegu.

Jakie produkty marki OPI są dostępne na rynku?

Lakiery OPI GelColor to nie jedyna linia produktów, na jakie warto zwrócić szczególną uwagę. Producent ma w swojej ofercie duży wybór baz i topów. Co ciekawe przed nałożeniem lakieru OPI bazę tej marki można użyć jako odżywki do paznokci. To bardzo dobre rozwiązanie szczególnie w przypadku ciemnych kolorów. Co istotne podkład OPI nie wywołuje negatywnej reakcji ze strony lakieru. Zastosowanie produktów jednej marki pozwala także na uzyskanie lepszego efektu oraz wyższej trwałości lakieru.

Jeżeli chcesz wypróbować produkty marki OPI, to warto zajrzeć do sklepu emedical24.pl. Na stronie sklepu można znaleźć ogromny wybór klasycznych lakierów, jak i produktów z serii GelColor. Emedical24.pl gwarantuje szybki czas realizacji zamówień oraz konkurencyjne ceny oferowanych produktów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here