Kosmetyki ekologiczne

0
1302
Kosmetyki ekologiczne

Laboratorium FEMI działa według ścisłych autorskich receptur. Naczelna z nich zakłada uważność i czułość wobec siebie i świata i objawia się naturalnym szacunkiem. Zazębienie ekologii z biznesem to żadne novum, robimy to świadomie, słusznie i dobrze od 28 lat.

Kosmetyki ekologiczne z tradycją

Kosmetyki ekologiczne od Laboratorium FEMI są produktem kreatywności, staranności i obserwacji. Piękno dostrzegamy jako dojrzałość wynikającą z ciągłego rozwoju, a jego potrzeby traktujemy z precyzją. Nasza filozofia może zdawać się uwikłana w średniowieczne przetasowania koncepcji nauki i natury. Jest w tym sporo prawdy. Laboratorium FEMI czerpie z codziennej kontemplacji świata roślin w oparciu o fachową wiedzę farmaceutyczną.

Pierwsze w Polsce kosmetyki ekologiczne   

Założycielką marki FEMI jest Hanna Łopuchow. Jako pierwsza w Polsce 28 lat temu zaczęła produkować kosmetyki ekologiczne. Jest magistrem farmacji, specjalistką od fitoterapii, technologiem receptur ekologicznych, z zamiłowania i pasji botanikiem i aromaterapeutką. Na jej wiedzy zdobytej podczas studiów na Akademii Medycznej w Gdańsku bazuje praca Laboratorium FEMI. Ciągłe doskonalenie pasji i zgłębianie wiedzy dziedzin pokrewnych obfituje nie tylko nowymi pomysłami i recepturami. Hanna Łopuchow jest też wykładowczynią i felietonistką.

Propagowanie wegetarianizmu i ekologii w Polsce trzy dekady temu, kiedy jeszcze było to ekscentryczne – a nie modne, zakrawa na odwagę, zwłaszcza że na tej filozofii FEMI oparło swój biznesplan. Bogactwo natury od tamtej chwili jest kapitałem Laboratorium. Traktowanie z szacunkiem surowców to patent na powodzenie tego planu.

Pierwsze w Polsce kosmetyki ekologiczne

Naturalne wybory surowców

Działalność Laboratorium FEMI jest jasno nakreślona i transparentna, co jest oczywiste przy produkowaniu kosmetyków ekologicznych. Nie stworzymy kosmetyku, który przyczyniłby się do cierpienia zwierząt, naruszył proces naukowego podejścia do receptur. Na tej harmonii i pasji do piękna opiera się dwudziestoparoletnie zaufanie do skuteczności kosmetyków FEMI.

Nasi wierni klienci dostrzegają naszą pasję do urody świata oraz piękna człowieka. Pielęgnacja, oparta na dostępnej nam wiedzy, toruje prostą ścieżkę do oczywistego wyboru składników najwyższej próby. Produkty FEMI bazują na drogocennym hydrolacie z róży damasceńskiej. Certyfikaty, udowodnione działanie, badania i studiowanie synergicznych połączeń wyselekcjonowanych surowców sprawia, że istotnie kosmetyki ekologiczne FEMI są uzależniające. Czerpiemy z biologicznych upraw z całego świata. Nasi konsumenci to baczni czytelnicy etykiet, świadomi używanych produktów. Jeśli witamina E, to tylko naturalna, oleje tłoczone na zimno, nierafinowane, olejki eteryczne najwyższej próby.

Naturalne wybory surowców

Moda na zdrowie

Powszechne promowanie weganizmu jest kojącą modą, dobrze, że coraz więcej ludzi dostrzega planetę i jej potrzeby. Z tej filozofii doceniania skarbów Ziemi uczyniliśmy nasze motto. Dzięki pieczołowitym recepturom uczymy szacunku dla świata w skali mikro, czyli wobec własnego ciała, zmysłów, ducha, zdrowia i piękna. Kosmetyki ekologiczne FEMI obdarowują wszystkie zmysły. Do pracy w laboratorium wchodzimy ze starannie odrobioną lekcją botaniki, fitoterapii, aromaterapii oraz gemmoterapii. Aktywne i bogate składy produktów zainspirowane są naturą i jej baczną obserwacją. Pierwszy krem powstał niemal trzy dekady temu od przemyślanego eksperymentu na algach. Człowiek pochodzi z oceanu, ma podobny skład co woda. Naturalny nurt tej myśli zamknął koncept w pierwszym produkcie marki FEMI. Takie podejście holistyczne jest nam bardzo bliskie w codziennej pracy.   

Tworzymy ekologiczne produkty dla świadomych konsumentów, dlatego priorytetowo traktujemy kwestie bezpieczeństwa, jakości i ekologii. Potrzeby świata i środowiska zazębiają się z wymaganiami kobiet, dla których opracowujemy receptury w naszym laboratorium.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here