Które kosmetyki warto mieć zawsze w swojej łazience?

Które kosmetyki warto mieć zawsze w swojej łazience

W dzisiejszych czasach zabiegi higieniczne nie tylko wpływają na nasze dobre samopoczucie, ale również warunkują nasze zdrowie. Chyba nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważne jest mycie rąk, jak również bieżące oczyszczanie ciała z różnych, zazwyczaj niewidocznych gołym okiem zanieczyszczeń. Nasza toaletka powinna być zawsze zaopatrzona w co najmniej podstawowe produkty myjące, balsamujące i higieniczne.

Kosmetyki myjące

Do codziennego mycia skóry całego ciała warto wybrać żel myjący o dobrym składzie. Z całą pewnością godnymi polecenia produktami są wyroby marki Yope, które oferuje drogeria internetowa Nutridome. W asortymencie sklepu dostępne są różne kosmetyki tej marki. Bez najmniejszego problemu znajdziemy tutaj propozycje dedykowane do skóry suchej, skóry wrażliwej czy skóry tłustej. Bardzo dobrymi opiniami cieszy się żel pod prysznic Yope Drzewo sandałowe, który posiada właściwości kojące i regenerujące. Jeśli zależy nam na wzmocnieniu naturalnej bariery ochronnej skóry i ograniczeniu utraty wilgoci, warto wypróbować żel pod prysznic Yope Kwiat lipy. Już po pierwszym użyciu odczujemy, że skóra stała się bardziej nawilżona, gładka i miękka w dotyku.

Wśród kosmetyków myjących, dużym zaufaniem klientów cieszą się także wyroby marki BJO. Ich delikatna formuła, która w 97% złożona jest ze składników pochodzenia naturalnego, sprawdza się zarówno u dorosłych, jak i u dzieci (powyżej trzeciego roku życia). Naturalne pH żelu sprawia, że produkt nie podrażnia skóry ciała. Żele BJO zapewniają miękkość i głębokie odświeżenie.

Kremy i balsamy do ciała

Po kąpieli zawsze warto posmarować skórę kremem lub balsamem. Drogeria Nutridome proponuje swoim klientom kosmetyki przeznaczone do różnych typów skóry, jak również kosmetyki specjalnego przeznaczenia. Asortyment obejmuje balsamy i kremy zarówno dla dzieci, nastolatków oraz osób w wieku średnim i dojrzałym. Szczególne miejsce w ofercie sklepu znajdują także balsamy dedykowane młodym mamom. Jakie marki produktowe są warte uwagi? Najlepszymi recenzjami cieszą się wyroby marek: Yope, LaJUU, Lili&Mu, Opcja Natura, BJO, Cello.

W drogerii znaleźć można także szeroki wybór skutecznych balsamów antycellulitowych. Dla przykładu, kosmetyki Celloo pozwalają na wykonanie zabiegów na cellulit w zaciszu własnego domu. Balsam antycellulitowy Ready to show off Celloo został laureatem Glammies 2021. Produkt pomaga w pozbyciu się pomarańczowej skórki. Dzięki unikalnej recepturze wzmacnia naczynia krwionośne oraz poprawia ukrwienie i nawilżenie skóry. Posiada także właściwości drenujące i rozgrzewające.

W bogatym katalogu produktów internetowej drogerii znaleźć można także wysokiej jakości olejki i hydrolaty do ciała (np. nawilżający hydrolat z kwiatów gorzkiej pomarańczy marki Melo lub hydrolat rose water firmy ALA).

Artykuły higieniczne

Aby zapewnić sobie dobre samopoczucie, warto stosować wysokogatunkowe dezodoranty i żele do higieny intymnej. Produkty sprawdzonych marek zapewnią nam komfort w każdych warunkach. Kupując żel do higieny intymnej, warto zwrócić uwagę na to czy zawiera kwas mlekowy, inulinę oraz pantenol.

Nie można także zapomnieć o higienie jamy ustnej. W kosmetyczce nie może zabraknąć szczoteczki i pasty do zębów, jak również płynu do płukania jamy ustnej. Osobom, którym zależy na śnieżnobiałym uśmiechu można polecić proszek wybielający zęby Smilebite.