Lakiery hybrydowe 3w1 — czym są i jak ich używać?

0
631
Lakiery hybrydowe 3w1

Nie każda kobieta ma naturalnie mocne oraz długie paznokcie. Nie oznacza to jednak, że nie może cieszyć się idealnym manicure. Z pomocą przychodzą żele, akryle czy hybrydy. Jednak nie zawsze ma się czas na to, aby odwiedzić salon kosmetyczny, a samodzielne wykonanie stylizacji często okazuje się zbyt skomplikowane. Na szczęście i w takiej sytuacji znajdziesz coś dla siebie. Wystarczy, że sięgniesz po produkt, który posłuży Ci za parę innych.

Lakiery 3w1 — zalety

Lakiery hybrydowe 3w1 swoją popularność zawdzięczają temu, że zastępują bazę oraz top. Co oznacza, że musisz użyć tylko jednej rzeczy, aby cieszyć się perfekcyjnie wykonanym manicure i to przy małym nakładzie pracy. Taka aplikacja jest nie tylko prosta, ale też wygodna. Produkt w formie pisaka sprawia, że nałożenie substancji nie stanowi najmniejszego problemu. Co więcej, zmniejsza się prawdopodobieństwo wyjechania poza linię paznokcia, czy wylania się produktu z buteleczki.

Warto mieć na uwadze, że aplikacja za pomocą pędzelka nie zawsze pozwala na odpowiednie dozowanie produktu. W przypadku pisaka to Ty decydujesz, jaką ilość lakieru chcesz nałożyć. To też dobry wybór, jeśli chcesz nabrać wprawy w robieniu paznokci. Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest łagodność formuły. Dzięki niej specyfik zatroszczy się również o pielęgnację i odżywienie powierzchni płytki.

Musisz także wiedzieć, że te lakiery są tak samo trwałe, jak tradycyjna hybryda. Wybór produktu 3w1 pozwoli Ci zaoszczędzić pieniądze, ponieważ zamiast trzech rzeczy kupujesz jedną. Ponadto nie musisz martwić się o odżywkę.

Bogata paleta kolorów

Lakiery 3w1 dostępne są w różnych barwach — w klasycznych czerwieniach, bielach, błękitach, a nawet w odcieniach nude. Wybierzesz idealny kolor niezależnie od tego, czy wolisz stonowane, czy też te bardziej wyraziste. Jeśli lubisz błysk na paznokciu, to też znajdziesz coś dla siebie. Dzięki produktowi z drobinkami w szybki sposób wykonasz stylizację na wyjątkową okazję. Możesz bawić się kolorami i za każdą aplikacją tworzyć oryginalny manicure.

Mogłoby Ci się wydawać, że produkt łączący formułę trzech innych składników, nie ma efektywnego krycia. Nic bardziej mylnego! Lakiery hybrydowe 3w1 mają gęstszą konsystencję niż te tradycyjne, dlatego wystarczy nałożyć dwie cienkie warstwy, aby stylizacja paznokci była gotowa.

Jak zaaplikować produkt?

Przed nałożeniem lakieru 3w1 musisz odpowiednio przygotować płytkę. W tym celu usuń skórki i opiłuj paznokcie, aby otrzymać pożądany kształt. Na taką powierzchnię bezpośrednio nałóż produkt we wcześniej wybranym przez siebie odcieniu. Kolejnym krokiem jest utwardzenie całości w lampie. Po upływie odpowiedniego czasu przychodzi czas na drugą warstwę oraz na ponowne włożenie dłoni do urządzenia. Jeżeli produkt się klei — przetrzyj płytkę cleanerem. I to wszystko! Nie musisz troszczyć się o bazę czy top. Jeśli masz delikatne skórki, możesz nałożyć na nie oliwkę, która je nawilży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here