Medycyna estetyczna w Lublinie – jakie problemy można rozwiązać za pomocą zabiegów?

0
422
Medycyna estetyczna w Lublinie

Medycyna estetyczna to jedna z najlepiej rozwijających się gałęzi usług mających na celu poprawę wyglądu. Rosnącą popularność zawdzięcza innowacyjnym technologiom, które z roku na rok są jeszcze bardziej ulepszane oraz małej inwazyjności zabiegów, które w przeciwieństwo do upiększania za pomocą skalpela, nie wymagają długich przygotowań oraz męczącej rekonwalescencji. To sposób na poradzenie sobie z uciążliwymi kompleksami oraz uzyskanie większej pewności siebie, która może przełożyć się na każdy aspekt życia. Z jakimi problemami można udać się do kliniki medycyny estetycznej Felkner Estetyczna w Lublinie?

Oporny tłuszcz i podwójny podbródek

Niekiedy mimo naszych wysiłków, niektóre partie ciała nie chcą stać się wystarczająco smukłe. Może być to spowodowane genetyką, która powoduje, że brzuch lub uda to miejsca, w których tkanka tłuszczowa znika jako ostatnia. W modelowaniu sylwetki pomocna jest zabieg lipolizy iniekcyjnej, który polega na wstrzyknięciu specjalnego preparatu o miejscowym działaniu. Dzięki niemu komórki tłuszczowe zostają zniszczone i są stopniowo wydalane z organizmu, zmniejszając obwód bioder i nóg. Lipoliza może być stosowana także na twarz, w celu pozbycia się podwójnego podbródka.

Zmarszczki mimiczne

Zmarszczki to nie tylko przypadłość ludzi starszych. To kiedy się pojawią i jak głębokie będą, zależy od wielu czynników tj. dziedziczność, ekspresyjność twarzy i siła mięśni mimicznych. Na zabiegi ujędrniające mogą zdecydować się już nawet dwudziestoparolatki, które chcą zachować młodą skórę na dłużej. W przypadku tego problemu sprawdzi się mezoterapia, wypełnianie bruzd kwasem hialuronowym, botoksem lub zastosowanie osocza bogatopłytkowego.

Przerzedzone włosy

Nadmierne wypadanie włosów to problem, który może być bardzo uciążliwy zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Prześwity skóry na głowie potrafią zaburzyć postrzeganie własnej atrakcyjności, dlatego warto zdecydować się na skuteczne leczenie. Dr Cyj Hair Filler to preparat peptydowy, który wstrzykuje się w skórę głowy. Formuła bogata w składniki odżywcze sprawia, że włosy przestają wypadać, a ich wzrost jest przyśpieszony.

Więcej informacji oraz zabiegów medycyny estetycznej w Lublinie znajdziesz na stronie: http://felknerestetyczna.pl/medycyna-estetyczna/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here