Modne fryzury męskie krótkie

0
2014
Włosy doczepiane - co musisz o nich wiedzieć?

Kolorowe czasopisma i strony internetowe poświęcone tematyce wyglądu zewnętrznego w głównej mierze skupiają się na urodzie kobiecej i uczą panie tego, jak należy o nią dbać i ją podkreślać. A przecież mężczyźni też chcą o siebie zadbać! Też starają się kombinować ze swoim wyglądem, nieraz poddając się nawet totalnym metamorfozom, by jeszcze bardziej przypodobać się swoim partnerkom lub zwiększyć własną pewność siebie. Modne fryzury męskie krótkie to wszystko im zapewniają. Wytworzone na głowie potrafią zastąpić sto tysięcy zbędnych dodatków, których mężczyźni nie lubią nosić, bo właśnie uznają je za totalnie niepotrzebne. Rzadko kiedy też szczególną wagę przywiązują do swoich codziennych strojów. Chcą, by było im po prostu wygodnie, dlatego wybierają takie ubrania, w których czują się komfortowo i nie mają ograniczonych ruchów. Nie zamierzają codziennie rano stać przed swoimi szafami przez trzydzieści minut, dlatego stosują swoje sprawdzone połączenia, na czym zyskują odrobinę czasu, ale za to tracą oryginalny wygląd. Niektóre fryzury mogą im go jednak same z siebie zapewnić. Które z nich uznawane są więc za najbardziej stylowe w dzisiejszych czasach?

Pierwsza fryzura to propozycja dla buntowników. Odważnych mężczyzn, którzy śmiało idą przez życie, lubią stawiać przed sobą kolejne wyzwania i nie boją się im podołać. Oczekują od życia naprawdę wiele i tego samego zwykle oczekują od swojego wyglądu. Zazwyczaj bardzo mocno się na nim skupiają, jednocześnie nie chcąc jednak pokazywać tego innym ludziom. Ich fryzura musi być tak ułożona, aby wyglądało to tak, jak gdyby utworzył ją powiew silnego wiatru. Włosy wystarczy więc podgolić z obu boków na bardzo krótką długość, pozostawiając te na środku głowy i zaczesując je delikatnie do góry. Grzywka musi zostać uniesiona i najlepiej zalakierowana, aby podczas niepogody nie zaczęła opadać na czoło. Ta fryzura pasuje idealnie i do prostych włosów, i do tych falowanych. Aby podkreślić przy niej skręt pasm, można wetrzeć w nie wcześniej niewielką ilość pianki lub gumy. Rezultat na pewno będzie zachwycający, a taką naturalną fryzurę spokojnie można nosić na co dzień.

Druga propozycja jest już znacznie oryginalniejsza. Bo nie wszystkie modne fryzury męskie krótkie muszą być zupełnie proste i przypominać te, które zawsze pojawiają się na zdjęciach w modnych magazynach dla panów. Mężczyźni, którzy do tej pory nosili wyłącznie długie włosy i mocno się do nich przyzwyczaili, bojąc się zdecydować na bardziej drastyczne cięcie, mogą delikatnie podgolić tył swojej głowy, a pozostałe włosy po prostu lekko skrócić. W tej fryzurze najważniejsze jest jednak bardzo mocne wycieniowanie włosów znajdujących się u góry. Powinny mieć one zróżnicowaną długość, aby nabrały lekkości i dodatkowej objętości. Oddzielając z ich części niewielkie pasmo, należy narzucić je na czoło, tworząc w ten sposób dłuższą, opadającą na twarz grzywkę. Ta fryzura to prawdziwa klasyka gatunku, która była modna już wiele lat temu. Spodoba się na pewno większości młodych chłopców, którzy po nocach słuchają mocnego rocka i metalu, a wolny czas spędzają wyłącznie na koncertach ulubionych kapel muzycznych.

Oczywiście nie da się powiedzieć, które z tych wszystkich opisanych uczesań i cięć to rzeczywiście bardzo modne fryzury męskie krótkie. Dziś moda ma zupełnie inne wytłumaczenie niż dawniej. Niegdyś o wiele łatwiej można było wyznaczać różne trendy, podczas gdy teraz ludzie przestali się już do nich dostosowywać, dlatego nieprzesadne byłoby stwierdzenie, że teraz panuje moda na wszystko. Całe szczęście, że zaszła właśnie taka zmiana. Dziś nikt nie musi już z uwagą przyglądać się magazynom fryzjerskim czy zapoznawać z opisywanymi w nich aktualnymi trendami, by podczas wizyty u swojego fryzjera zdecydować się na to naprawdę modne cięcie. Każdy może nosić to, co tylko mu się żywnie podoba, jeżeli czuje się w tym dobrze i uważa, że to jest dla niego odpowiednie. Podobnie należy postępować z fryzurami. Te męskie wcale nie muszą być tak zupełnie perfekcyjne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here