Zapoznaj się z...

Nasza studentka najpiękniejszą Polką!

12-12-2011

Marcelina Zawadzka, studentka I roku studiów magisterskich w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia została 36. zwyciężczynią konkursu Miss Polonia 2011.

Tegoroczna Miss Polonia jest absolwentką studiów licencjackich na kierunku Kosmetologia, specjalność kosmetologia estetyczna.
 –  Wiem, że obowiązki związane z byciem Miss Polonia będę zajmowały mi dużo czasu. Nie zamierzam jednak rezygnować z nauki i studiów, ponieważ uzyskanie tytułu magistra jest dla mnie bardzo ważne – wyjaśnia Marcelina Zawadzka.
            We wcześniejszej rozmowie zdobywczyni tytułu najpiękniejszej Polki zaznaczyła, że studia w WSZKiPZ gwarantują zdobycie wiedzy z zakresu kosmetologii oraz dziedzin pokrewnych na najwyższym poziomie. Według Miss Polonii duże znaczenie ma również kadra dydaktyczna, wśród której są wybitni specjaliści w dziedzinie kosmetologii, biotechnologii i chemii kosmetycznej, a także praktycy z największych przedsiębiorstw kosmetycznych.
             Ponadto WSZKiPZ wyróżnia  unikalny program studiów oraz doskonale wyposażona baza dydaktyczna. Marcelina Zawadzka dodaje także, że Uczelnia ma bardzo dobrą opinię wśród pracodawców.

Rektor, Kanclerz, władze oraz studenci Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia gratulują Marcelinie  zdobycia korony najpiękniejszej Polki.

szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.