Zapoznaj się z...


InformacjeRekrutacja na studia w WSZKiPZ trwa !

08-10-2014

Trwa rekrutacja na wszystkie studia prowadzone przez Wyższą Szkołę Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia.

 

O przyjęciu na studia magisterskie na kierunku Kosmetologia w WSZKiPZ mogą starać się absolwenci wszystkich kierunków studiów (I -go lub II -go stopnia), którzy chcieliby rozwijać wiedzę w tej dziedzinie i spełniają określone warunki rekrutacyjne.

 

Cechą wyróżniającą studia magisterskie (II stopnia) na kierunku kosmetologia w WSZKiPZ  jest nowoczesny, autorski program, dający szeroki wybór ścieżki kariery. Proponujemy Ci szeroki wachlarz przedmiotów specjalistycznych. Sam decydujesz, które przedmioty wybierasz. Można wybrać przedmioty układające się w określoną  ścieżkę kształcenia. Program przewiduje trzy takie ścieżki:  Kosmetologia estetyczna i SPA & Wellness (dawniej obligatoryjne specjalności) oraz NOWĄ: Odnowa biologiczna i masaż.

 

Uczelnia przygotowała bonifikaty dla absolwentów wybierających się na studia magisterskie (II stopnia).

 

Bonifikata wpisowego dla absolwentów WSZKiPZ  do 31 października 2014 r. –

75%, czyli płacisz 300 zł!

Bonifikata wpisowego dla absolwentów innych Uczelni od 1 października 2014 r.  do 31 października 2014 r. –

50%, czyli płacisz 600 zł!

 

Ponadto podstawową zasadą Uczelni jest niepobieranie żadnych dodatkowych opłat, poza jednorazową opłatą wpisową przed studiami i czesnym. Studenci nie będą ponosić dodatkowych opłat za kosmetyki wykorzystywane podczas zajęć praktycznych w gabinetach, surowce zużywane w laboratoriach chemicznych bądź materiały jednorazowe.

 

Dla wszystkich studentów pierwszego roku studiów licencjackich, (I stopnia) i magisterskich (II stopnia) Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia przygotowała wyprawkę studencką.szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.