Zapoznaj się z...


Informacje18 - ka Beauty Forum

28-01-2015

 

Największa w Polsce impreza branży kosmetyki profesjonalnej lada dzień będzie świętować pełnoletność! Wyjątkowość tego wydarzenia i tajemnica sukcesu tkwi w kompleksowym charakterze naszej oferty oraz bogactwie wrażeń, jakie oferują targi BEAUTY FORUM. Przekonaj się, że warto tu być i odwiedź nas w marcowy weekend w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska w Warszawie.

 

Targi BEAUTY FORUM to wyjątkowe połączenie imprezy wystawienniczej z bogatą ofertą merytoryczną i warsztatową. Ekscytujący program ramowy zapewnia dodatkowe atrakcje. Ciekaw jesteś nowych trendów, spragniony najświeższych informacji branżowych, kontaktów i niezapomnianych wrażeń? Zapraszamy do Centrum Targowo-Kongresowego MT Polska w Warszawie 7‒8.03.2015.

 

Postaw na edukację!

Międzynarodowy Kongres Kosmetyczny (IFC) ‒ to tu najlepsi z najlepszych podzielą się wiedzą i doświadczeniem z zakresu kosmetologii, stylizacji paznokci i specjalistycznej pielęgnacji stóp. Znawcy marketingu podpowiedzą, jak rozwijać swój biznes. Pasjonatów mikropigmentacji zachęcamy do wzięcia udziału w wykładach organizowanych w ramach Międzynarodowego Kongresu Makijażu Permanentnego, którego konsultantem merytorycznym jest Grzegorz Bek.

Jesteśmy przekonani, że bogaty i jak zwykle interesujący program szkoleń i warsztatów na pewno zachęci ambitnych profesjonalistów do poszerzenia swej dotychczasowej wiedzy.

 

Mistrzowie na podium!

Na www.beauty-fairs.com.pl zapoznasz się ze szczegółowymi wytycznymi i regulaminami konkursów. Tematy oraz terminy mistrzostw i konkursów znajdziesz na www.beauty-fairs.com.pl i bez problemu pobierzesz formularz zgłoszeniowy. Warto pamiętać, że udział w wielu naszych konkurencjach stanowi przepustkę na arenę międzynarodową! Nie zwlekaj i spróbuj swoich sił!

Już dziś zaznacz w kalendarzu 7‒8.03.2015 i spędź z nami pełen wrażeń weekend.

 

 

 

BEAUTY FORUM

Termin: 7‒8 marca 2015

Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska,

ul. Marsa 56c, Warszawa

Godziny otwarcia:

7 marca 2015 w godz. 10.00 – 18.00

8 marca 2015 w godz. 10.00 – 17.00

Organizator:

Health and Beauty Media Sp. z o.o.,

tel.: + 48 (22) 858 79 55

fax: + 48 (22) 858 79 53

e-mail: targi@health-and-beauty.com.pl

Informacje: www.beauty-forum.com.pl,

www.beauty-fairs.com.pl,szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.