Zapoznaj się z...


InformacjePatronat Uczelni nad konferencją - Zdrowie Intymne Kobiet

08-04-2015

 

Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia objęła patronat medialny nad organizowaną w dniach 20 – 21 czerwca 2015 r. konferencją pt.:  - „Zdrowie Intymne Kobiet”. Organizatorem konferencji jest Stowarzyszenie „Od pasa w dół”.

 

I Konferencja – „Zdrowie Intymne Kobiet”, to wydarzenie w całości skierowane do pań, dające możliwość dowiedzenia się wielu ciekawych rzeczy na temat swojego ciała, pozwalająca otworzyć się na kobiecość,  traktująca o zdrowiu intymnym, psychologii i leczeniu traumy, ginekologii estetycznej, intymności. Poruszone zostaną  tematy związane z okresem poporodowym, gospodarką hormonalną i niechirurgicznymi  metodami terapeutycznymi.

Podczas konferencji wykładowcy WSZKiPZ opowiedzą o tym jak czytać etykiety preparatów do higieny intymnej i jaka jest rola PH kosmetyków.

 

Organizator przygotował specjalne wejściówki konferencyjne dla studentów WSZKiPZ. Tylko do końca kwietnia 2015 roku za uczestnictwo w konferencji studenci WSZKiPZ zapłacą 150 zł.

 

Nie czekaj, zgłoś się na konferencję, dokonaj wpłaty i prześlij zdjęcie swojej legitymacji WSZKiPZ na adres: stowarzyszenie@odpasawdol.org

 

ZAPISZ SIĘ już dziś, ilość miejsc ograniczona!

 

Czytaj więcej o programie konferencji…szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.