Zapoznaj się z...


InformacjeZdrowie intymne kobiet - konferencja

14-05-2015

Konferencja „Zdrowie intymne kobiety”, organizowana w dniach 20 - 21 czerwca w Warszawie, przez stowarzyszanie „Od pasa w dół”, to pierwsze tego typu wydarzenie skierowane do kobiet. W przyjaznej i nieskrępowanej atmosferze uczestniczki będą miały możliwość uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania oraz poznać bliżej zagadnienia dotyczące ciała i kobiecości, które do tej pory stanowiły temat tabu. Każdy z tematów będzie omawiany przez specjalistów z danej dziedziny.

 

Pierwsza konferencja „Zdrowie intymne kobiety” to wydarzenie, które otwiera na kobiecość. Skierowana jest do wszystkich kobiet poszukujących odpowiedzi na zagadnienia, o które wstydzą się pytać, ale również dla tych, które pragną dowiedzieć się więcej o sobie, swoim ciele i kobiecości. 

 

Z myślą o uczestniczkach zaproponowano panele tematyczne, podczas których wysokiej klasy specjaliści zaprezentują zagadnienia, które do tej pory nie były przedmiotem zainteresowania na szeroką skalę. Podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami, aby słuchaczki wyniosły z każdej prezentacji, jak najwięcej korzyści dla siebie i znalazły odpowiedzi na nurtujące pytania oraz odkryły nowe obszary. Prezentacje poprowadzą m.in.: Małgorzata Ohme- psycholog, dziennikarka, dr Violetta Tucholska, dr Ewa Danuta Białek, Karolina Piotrowska - lepszyporod.pl, Agata Aleksandrowicz - laureatka nagrody Blog Roku 2014.

 

Wykłady specjalne wygłoszą Krystyna Mazurówna - polska tancerka, choreografka i dziennikarka, Marek Kamiński - podróżnik, zdobywca biegunów oraz Omena Mensah - dziennikarka, prezenterka, trener.

 

W programie konferencji znajdą się wykłady dotyczące zdrowia intymnego, psychologii i leczeniu traumy, ginekologii estetycznej, seksu i sfery intymnej. Poruszone zostaną tematy dotyczące okresu poporodowego, gospodarki hormonalnej i niechirurgicznych metod terapeutycznych.

 

Całość wydarzenia odbędzie się w komfortowym miejscu, które stworzy przestrzeń na rozmowy ze specjalistami, zaciągnięcie porad oraz skorzystania z bogatej oferty firm - naszych partnerów.

 

Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 czerwca w Warszawie, w hotelu Hilton, ul. Grzybowska 63.

 

Informacje dla prasy:

Katarzyna Kwiecińska

e-mail: katarzyna.kwiecinska@odpasawdol.org

tel.: 796 88 99 38

 

Stowarzyszenie od pasa w dół

ul. Szwoleżerów 3/3a,

00-464 Warszawa

 

O stowarzyszeniu:

Stowarzyszenie „od pasa w dół” jest inicjatywą odważnych, zdecydowanych, nie bojących się trudnych tematów kobiet, dla których chęć pomocy i edukacja są wartościami nadrzędnymi. Wśród członkiń znajdują się lekarze, psychologowie, prawnicy, osoby ze środowiska pielęgniarskiego, wykładowcy, specjaliści od marketingu i artyści. Wszystkie te osoby chcą mówić o problemach intymnych kobiet, angażują się w działania Stowarzyszenia i wspierają je doświadczeniami i zdobytą wiedzą. Stowarzyszenie inwestuje w otwarte projekty szkoleniowe, konferencje i kongresy oraz organizuje warsztaty tematyczne. Do kręgu zainteresowania należą wszystkie tematy kobiece związane z hasłem przewodnim organizacji „od pasa w dół”, ale także psychologią, terapią manualną, zagadnieniami prawnymi i ogólnie pojmowaną socjologią. Dzięki współpracy z innymi towarzystwami, fundacjami, oraz przy wsparciu sponsorów i patronów merytorycznych, Stowarzyszenie „od pasa w dół” może prężnie działać, zapewniając wielu kobietom dostęp do rzetelnej wiedzy na najwyższym poziomie.

Zobacz program konferencji...

 

WSZKiPZ objęła patronat nad konferencją "Zdrowie intymne kobiet".

 

Oferta specjalna udziału w konferencji dla studentów WSZKiPZ - zobacz więcej...szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.