Zapoznaj się z...


InformacjeAbsolwencie, kontynuuj swoją pracę licencjacką w WSZKiPZ!

02-07-2015

 

O przyjęciu na studia magisterskie na kierunku KOSMETOLOGIA w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie mogą starać się absolwenci wszystkich kierunków studiów (I -go lub II -go stopnia), którzy chcieliby rozwijać wiedzę w tej dziedzinie i spełniają określone warunki rekrutacyjne.

 

W związku z dwustopniowym tokiem studiów w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia oraz stałą opieką promotora istnieje możliwość wykorzystania elementów badań pracy licencjackiej w pracy magisterskiej.

 

Z możliwości tej mogą korzystać także ABSOLWENCI STUDIÓW PIERWSZEGO STOPNIA INNYCH KIERUNKÓW, którzy chcą kontynuować badania w tym samym zakresie w pracy magisterskiej na naszej Uczelni.

 

Przykład

 

Jesteś absolwentem studiów I stopnia na kierunku: Zarządzanie i marketing, a Twoja praca licencjacka była na temat marketingu w Internecie,  możesz elementy tej pracy wykorzystać w pracy magisterskiej na kierunku Kosmetologia w WSZKiPZ.  Przykładowo, Twój nowy temat pracy mógłby brzmieć: „Wykorzystanie Internetu w kampaniach reklamowych i promocjach usług  „Beauty & SPA”.

 

 

Przeczytaj więcej o studiach magisterskich na kierunku kosmetologia w WSZKIPZ...

 
szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.