Zapoznaj się z...


Informacje32 Kongres i targi LNE

23-10-2015

 

 

Kongres LNE & spa prezentuje najnowsze trendy z zakresu pielęgnacji, kosmetologii i makijażu. Przyciąga ogromną liczbę ekspertów, wystawców i szkoleniowców. Zaproszeni specjaliści to wybitni wykładowcy-praktycy z całego świata, którzy dzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami licznych seminariów i warsztatów.

Otwarta dla wszystkich część targowa daje z kolei szansę poznania najciekawszych premier kosmetycznych oraz umożliwia spotkania z najlepszymi ekspertami w zakresie pielęgnacji i stylizacji.

Wykłady, konferencje i panele dyskusyjne przedstawiają najbardziej aktualne zagadnienia z dziedziny kosmetyki i kosmetologii estetycznej oraz są okazją do dyskusji o najistotniejszych problemach dotyczących zdrowia i pielęgnacji skóry.

 


Bogaty program merytoryczny Kongresu wyróżnia formuła wykładów i dyskusji panelowych, które zostały podzielone na różne sesje tematyczne. W ramach jednej z nich zostanie wygłoszony wykład przez Panią prof. dr n. med. Magdalenę Ciupińską, wykładowcę WSZKiPZ pt: Rosacea – zaawansowane metody leczenia i terapii wspomagającej.

 

Miejsce:

ul. Galicyjska 9, Kraków

Czas trwania kongresu i targów:
14 listopada, sobota 10.00–18.00
15 listopada, niedziela 10.00–17.00

 

Dla studentów WSZKiPZ specjalne zniżki ! Szczegóły na naszym facebooku.

 

Zobacz więcej: www.kongres.lne.plszkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.