Zapoznaj się z...


InformacjePRZYWITAJ WIOSNĘ Z WSZKIPZ

11-04-2016

 

PRZYWITAJ WIOSNĘ Z WSZKIPZ

DZIEŃ OTWARTY

 

16 kwietnia,  START: godz. 11.00

Warszawska Starówka, ul. Podwale 13

 

Większe kompetencje – Szersze perspektywy! - warsztaty

Przyjdź i dowiedz się jak zaplanować i zrealizować własną karierę zawodową w jednej z najszybciej rozwijających się branż gospodarki Polski – w biznesie Beauty & SPA w różnych specjalnościach zawodowych.

 

Pokaż jak widzisz wiosnę – warsztaty zdobienia paznokci z nagrodami

Podczas warsztatów przygotujesz wiosenną stylizację paznokci.  Zdobienie z użyciem lakierów do paznokci  może zostać wykonane zarówno na naturalnej płytce lub na stylizacji akryl, żel. Mogą zostać użyte produkty dodatkowe jak pyłki do zdobień, folie.

 

Poznaj naszą Uczelnie – spacer po WSZKiPZ

Podczas „spaceru” można obejrzeć sale wykładowe, laboratoria oraz gabinety i pracownie, w których prowadzone są zajęcia. Zainteresowani studiami będą mogli również spotkać się i porozmawiać z wykładowcami oraz studentami Uczelni; dowiedzieć się więcej na temat studiów, wykładanych przedmiotów i zajęć praktycznych.

 

 

Serdecznie zapraszamy!szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.