Zapoznaj się z...


InformacjeCzy reprezentantki naszej Uczelni zdobędą tytuł Szkoły Mistrzów Dni Urody i Spa

12-04-2016

 

Drużyna Studentek Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie weźmie udział w konkursie o tytuł „Szkoły Mistrzów Dni Urody i Spa”.

 

Konkurs odbędzie się podczas V Targów Kosmetyczno – Fryzjerskich Dni Urody i SPA we Wrocławiu już 24 kwietnia br.

 

Zadaniami konkursowymi naszych reprezentantek będą:

- wykonanie henny brwi wraz z korektą łuku brwiowego i dokonanie wyboru rodzaju henny w zależności od typu urody,

- masaż twarzy, szyi i dekoltu  prawidłową techniką i we właściwym tempie,

- pielęgnacja dłoni – manicure biologiczny (bez wycinania skórek) i pomalowanie paznokci czerwonym lakierem.

 

Zwycięzcą konkursu zostanie drużyna, która uzyska najwięcej punktów. Jury będzie oceniać przede wszystkim: przygotowanie stanowiska pracy, prawidłowość wykonania zabiegów, technikę, sposób prezentacji i opisu czynności zabiegowych, trafność decyzji związanych z doborem zabiegów oraz czas wykonania.

 

Zapytaliśmy studentki WSZKiPZ , dlaczego  zdecydowały się wziąć udział w konkursie?

 

Hanna Markiewicz

Jestem na drugim roku kosmetologii w WSZKiPZ. Wybrałam kosmetologię, ponieważ moją pasją jest podkreślanie atutów, sprawianie przyjemności i powodowanie uśmiechu na twarzy. Zdecydowałam się wziąć udział w konkursie, bo chcę sprawdzić swoje umiejętności, a przy tym wszystkim lubię też rywalizować.

 

Milena Gajcy

Moim marzeniem jest zostać ekspertem w dziedzinie kosmetologii, którą pokochałam. Chcę pomagać ludziom zmieniać ich wygląd na lepsze, uwalniając ich piękno i poprawiając im samopoczucie. Codziennie zdobywam wiedzę i praktykuję, a takie konkursy są ciekawym wyzwaniem do sprawdzenia siebie. Lubię stawiać sobie nowe cele i dążyć do ich spełnienia, dlatego chętnie wezmę udział w tej rywalizacji i pokażę na co mnie stać. :)

 

Justyna Kopyra

Jestem studentką II roku kosmetologii ze specjalizacją podologia, która jest moja ogromną pasją. Stylizacją paznokci interesują się już od początków liceum (to już ponad 5 lat!), dlatego też zdecydowałam się na udział w konkursie. Uważam, że każda kobieta, bez względu na wiek czy też rodzaj wykonywanej pracy powinna dbać o wygląd swoich dłoni. Z niecierpliwością wyczekuję 24 kwietnia, ponieważ wtedy właśnie poddam swoją praktykę fachowej ocenie.

 

 

 

 

 

Kibicujemy naszej drużynie i życzymy sukcesu!

 

Dowiedz się więcej o konkursie…szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.