Zapoznaj się z...


InformacjeWSZKiPZ jako jedyna jednokierunkowa uczelnia kosmetologiczna w Rankingu Niepublicznych Uczelni Magisterskich 2015

13-06-2016

 

WSZKiPZ jest jedyną jednokierunkową uczelnią kosmetologiczną w Rankingu Niepublicznych Uczelni Magisterskich 2015 przygotowanym przez miesięcznik „Perspektywy”.

 

Ocena rankingowa bazowała na  pięciu kryteriach: prestiż, siła naukowa, warunki kształcenia, innowacyjność i umiędzynarodowienie. 

 

W roku 2015 umocniliśmy swoją pozycję w porównaniu z rokiem 2014.  Naszą najmocniejszą stroną jest siła naukowa, aż 38,1% w porównaniu z innymi mierzonymi kryteriami w tym rankingu.

 

Ranking Uczelni Niepublicznych Magisterskich jest częścią Rankingu Szkół Wyższych przygotowywanych corocznie przez Fundację Edukacyjną „Perspektywy”. To narzędzie, które służy maturzystom i ich rodzicom w wyborach edukacyjnych oraz przede wszystkim  kompendium wiedzy o aktualnym stanie polskiego szkolnictwa wyższego.

 

Zobacz pełnie wyniki rankingu…szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.