Zapoznaj się z...


InformacjeJak nauka zmieniła moje życie. Posłuchaj wykładu jednego z najpopularniejszych ekspertów biznesu w Polsce.

03-10-2016

 

 

Serdecznie zapraszamy na wykład inauguracyjny  pt.: "Jak nauka zmieniła moje życie"  podczas uroczystej XVII Inauguracji Roku Akademickiego Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia

(WSZKiPZ  - 10 października, godz. 11.00, sala konferencyjna, I piętro, ul. Podwale 13, Warszawa).

 

Wykład poprowadzi  Piotr Michalak  - jeden z najpopularniejszych w Polsce ekspertów biznesu. Autor 2 książek i licznych programów szkoleniowych.

 

Piotr Michalak jest prezesem zarządu i współwłaścicielem holdingu firm Strategie Rozwoju sp. z o.o., Netesc sp. z o.o. i Ententa LTD, których celem jest prowadzenie przedsiębiorców do zwiększenia dochodów swoich firm i rozwoju tak, aby stali się osobami spełnionymi. Odważnie mówi o wartościach w biznesie i pokazuje ich przełożenie na korzyści finansowe.

 

Na tym wykładzie nie może Ciebie zabraknąć!

 

Zobacz więcej…

 

 

Serdecznie zapraszamy!szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.