Zapoznaj się z...


InformacjeKomórki macierzyste w produktach kosmetycznych - Otwarte Seminarium Naukowe WSZKiPZ

09-01-2017

 

Szanowni Państwo,

 

Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia zaprasza na otwarte Seminarium Naukowe dr inż. Karoliny Leleń-Kamińskiej

pt. „Komórki macierzyste w produktach kosmetycznych”

 

które odbędzie się 18 stycznia 2017r o godz 17:00 w sali 208 oraz równocześnie przez Webinarium (https://wszkipz.clickmeeting.com/komorki-macierzyste-w-produktach-kosmetycznych).

 

Streszczenie:

W skórze wraz z wiekiem dochodzi do szeregu zmian, m.in. spowolnione są procesy odnowy komórkowej, zaczynają dominować procesy degradacji, czego efektem są zmarszczki i inne objawy typowe dla starzenia skóry.  Stwierdzono, że ochrona istniejących, bądź zewnętrzne dostarczenie komórek macierzystych, pobudza skórę do odnowy i daje efekt anti-age. Na seminarium zostanie przedstawione, czym  faktycznie są surowce kosmetyczne, które określane są mianem komórek macierzystych i jakie jest ich potencjalne działanie kosmetyczne, co jest prawdą, popartą badaniami naukowymi, a co sloganem marketingowym.

 

Zaprasza Rektor Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia

Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia

ul. Podwale 13

00-252 Warszawaszkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.