Zapoznaj się z...


Informacje6-miesięczne płatne praktyki dla naszych studentów

03-07-2017

Miło Nam poinformować o unikalnej ofercie odbycia płatnych praktyk zawodowych! Jest to wyjątkowy program, dzięki któremu znacząco podniesiecie swoje kwalifikacje i kompetencje, zdobędziecie cenne doświadczenie zawodowe oraz wzbogacicie swoje CV i zyskacie pewny start w przyszłej karierze zawodowej. A dodatkowo za Waszą pracę podczas praktyk otrzymacie wynagrodzenie!

Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie otrzymała pozytywną opinię ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego i nasza uczelnia współuczestniczy w projekcie pt. „Program praktyk zawodowych w Państwowych Wyższych Szkołach Zawodowych” realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kilka informacji wstępnych o programie:

1. Projekt programu zakłada sześciomiesięczną praktykę zawodową. Wydłużenie okresu praktyk jest świetną okazją do podniesienia swojej konkurencyjności na rynku pracy. Większość pracodawców w branży zatrudnia osoby z co najmniej sześciomiesięczną praktyką, więc program rewelacyjnie wpisuje się w aktualne wymagania rynkowe. Podczas praktyk będziecie mogli bardzo dobrze zapoznać się z wieloma aspektami pracy kosmetologa, doświadczyć różnorodności tego zawodu, a także spróbować pracy w kilku placówkach, co wzbogaci Wasze CV.

2. W praktyce mogą wziąć udział studenci I i II stopnia studiów.

3. Otrzymacie konkurencyjne wynagrodzenie za swoją pracę podczas praktyk!

4. Praktykant może otrzymać dodatek na pokrycie nadzwyczajnych kosztów (np. uciążliwy dojazd do miejsca praktyki, ubezpieczenie, strój roboczy etc.).

5. Praktykant może otrzymać wsparcie finansowe na wykonanie aplikacyjnej pracy dyplomowej.

6. Zainteresowane osoby powinny wysłać swoją aplikację na: praktyki@wszkipz.pl podając na piśmie swoje imię, nazwisko i rok studiów.

Więcej informacji już wkrótce w regulaminie praktyk!

Serdecznie zachęcamy do udziału w programie.

  szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.