Zapoznaj się z...

Dobra zmiana! Zmień uczelnię na WSZKiPZ

19-07-2017

Dobra zmiana – zmień uczelnię na WSZKiPZ i zagwarantuj sobie pewny start w Twojej karierze zawodowej! Zyskasz aż 1000 zł!

Kosmetologia to Twoja pasja i marzysz o karierze w tym zawodzie? Studiujesz na innej uczelni, ale obawiasz się, że realizowany program i jakość nauczania dostatecznie nie przygotuje Cię do podjęcia pracy samodzielnego kosmetologa-specjalisty? Czy chcesz zapewnić sobie dyplom, z którym przyjmie Cię każdy pracodawca i zagwarantuje pracę w profesji?

Jeśli Twoja odpowiedź na te pytanie jest twierdząca, to przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Zrób dobrą zmianę i rozpocznij swoją wymarzoną karierę z najlepszymi specjalistami i naukowcami w Polsce na najbardziej prestiżowej uczelni kosmetologicznej!

Nasz unikalny program został doceniony przez niezależną komisję i zostaliśmy wyróżnieni znakiem jakości „studia z przyszłością” – dla studiów na kierunku kosmetologia I i II stopnia i jako jedyna uczelnia kosmetologiczna w Polsce, która prowadzi studia na kierunku kosmetologia na poziomie II stopnia! Swój sukces wybudowaliśmy na naszej nieustającej pracy nad polepszaniem i dostosowywaniem oferty edukacyjnej do rynku pracy, intensywnie prowadzonych projektach badawczych i współpracy z najlepszymi specjalistami i naukowcami w Polsce i na świecie. Najlepszym potwierdzeniem jakości naszego kształcenia są nasi absolwenci, którzy świetnie odnajdują się na polskim i zagranicznym rynku pracy.

Dokonaj Dobrej Zmiany i wybierz WSZKiPZ! Zyskasz aż 1000 zł

Regulamin

szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.