Zapoznaj się z...

Powołanie uczelnianych opiekunów praktyk studenckich

20-09-2017

Nasza uczelnia uzyskała dofinansowanie sześciomiesięcznych pilotażowych studenckich praktyk zawodowych złożonych z trzech miesięcy praktyki kursowej i trzech miesięcy praktyki pilotażowej.

W ramach tego projektu ogłaszamy nabór w trybie konkurencyjnym na 4 stanowiska uczelnianych opiekunów praktyk. Wybrani opiekunowie w ciągu 6 miesięcy zadbają o praktykantów. Szczegółowo ich obowiązki zostały zawarte w regulaminie Praktyk Zawodowych Realizowanych w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Regulamin jest wyłożony do wglądu w rektoracie uczelni i na stronie internetowej szkoły.

Aby uzyskać we wspomnianym trybie konkurencyjnym stanowisko uczelnianego opiekuna praktyk należy do 25 września br. złożyć w Rektoracie uczelni podanie o przyznanie funkcji opiekuna, w którym podkreślone zostaną praktyczne umiejętności oraz kwalifikacje opiekuńcze kandydata. Podania zostaną rozpatrzone przez Komisję Konkursową, która ogłosi wyniki postępowania do dnia 26 września 2017 roku.

Treść ogłoszenia

Regulamin

szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.