Zapoznaj się z...

Informacje

Powołanie instytucji przyjmujących na praktyki w ramach programu praktyk zawodowych w Państwowych Szkołach Wyższych

11-10-2017

Nasza uczelnia uzyskała dofinansowanie sześciomiesięcznych pilotażowych studenckich praktyk zawodowych złożonych z trzech miesięcy praktyki kursowej i trzech miesięcy praktyki pilotażowej.

W ramach tego projektu ogłaszamy nabór w trybie konkurencyjnym dla instytucji przyjmujących na praktyki. Szczegółowo ich obowiązki zostały zawarte w regulaminie Praktyk Zawodowych realizowanych w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia. Regulamin jest wyłożony do wglądu w rektoracie uczelni oraz na stronie uczelni.

- Ogłoszenie

- Regulamin

szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.