Przedłużanie rzęs

0
1853
Przedłużanie rzęs

Od jakiegoś czasu wszystkie Twoje koleżanki często biegają do kosmetyczki i wracają z długimi, pięknymi rzęsami a Ty zupełnie nie znasz się na sprawie? Sama też jesteś zainteresowana zabiegiem przedłużenia rzęs ale nie wiesz na czym to polega, ile kosztuje ani na ile wystarcza jedno założenie? Bez obaw, poniżej znajdziesz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.
Jak sama nazwa wskazuje – zabieg przedłużania rzęs to inaczej uzupełnianie rzęs Twoich, ich syntetycznym odpowiednikiem.
Dzięki temu prostemu procesowi możesz przez okres dwóch tygodni do miesiąca cieszyć się idealnie czarnymi i gęstymi rzęsami.
Zabieg przedłużania rzęs może trwać od godziny do trzech w zależności od umiejętności kosmetyczki i wybranej przez Ciebie metody. Najbardziej popularną metodą przedłużania rzęs jest tak zwana metoda jeden do jednego. Oznacza to dosłownie, że do każdej Twojej rzęsy, przy użyciu specjalnego kleju kosmetyczka doczepi jedną sztuczną. Jest to metoda wyglądająca bardzo naturalnie dlatego też cieszy się tak dużą popularnością. Wiele dziewczyn nie chce wcale aby na pierwszy rzut oka było widać, że rzęsy są sztuczne. Wolą więc wybrać metodę wyglądającą jak najbardziej naturalnie. Efekt ten można regulować także dobierając właściwą długość włosków. im dłuższe, tym efekt będzie bardziej widoczny i zwracający uwagę. Zakładając rzęsy, kosmetyczka zazwyczaj da Ci do wyboru kilka wariantów. Wszystkie sztuczne rzęsy mogą być tej samej długości lub wydłużać się ku zewnętrznemu kącikowi oka. Wybór drugiego wariantu jest znacznie bardziej popularny ponieważ to właśnie te długie włoski w zewnętrznym kąciku nadają oku kociego i zmysłowego wyrazu.
Kolejna metoda, którą możesz wybrać nazwana metodą dwa do jednego polega na przyklejeniu do Twojej każdej rzęsy, dwóch sztucznych. Tak jak sama logika wskazuje jest to metoda znacznie bardziej rzucająca się w oczy. Wachlarz rzęs w tym przypadku jest znacznie bardziej pełen. Wizualny efekt oka oprawionego rzęsami zrobionymi metodą dwa do jednego jest bardziej ekstrawagancki czym zdobywa sobie wiele amatorek. Trzecią metodą, którą możesz wybrać jest tak zwana metoda objętościowa. Polega ona na doklejaniu rzęs w różnych ilościach do każdego włoska aż do uzyskania satysfakcjonującego efektu. Jak sama nazwa wskazuje, wachlarz rzęs ma być duży i pełen objętości. Każda z wymienionych metod ma zarówno wielbicieli jak i antyfanów. Zabieg należy powtarzać minimum co miesiąc ponieważ rzęsy z czasem się wykruszają. Nie należy ich pocierać ani malować. W ten sposób można uszkodzić albo nawet powyrywać swoje naturalne rzęsy. Ceny zabiegów przedłużania rzęs różnią się w zależności od miejsca i wybranej metody. Im więcej materiału zużywa kosmetyczka, tym więcej nas policzy. Można się więc domyśleć, że najmniej będzie kosztować zabieg wykonywany metodą jeden do jednego. Adekwatnie najdrożej wyjdzie nas przedłużanie metodą objętościową. Cena jednego zabiegu oscyluje w okolicach stu dwudziestu do stu pięćdziesięciu złotych. Znajdą się oczywiście miejsca liczące sobie za zabiegi mniej albo więcej. Osobom polującym na okazje możemy polecić przeglądanie aplikacji z kuponami i rabatami. Czasami można tam trafić na ofertę zabiegu w bardzo dobrej cenie.
Kiedy już wykonamy sobie zabieg przedłużenia rzęs warto jest zadbać o nie aby jak najdłużej wyglądały dobrze. Postaraj się śpiąc nie wycierać twarzy o poduszkę. Śpiąc na wznak uchronisz swoje rzęsy przed niechcianym zniszczeniem. Także podczas codziennej higieny staraj się produkty tłuste trzymać z daleka od okolicy oczu. Tłuszcze rozpuszczają klej, który trzyma rzęsy i mogą spowodować, że wypadną one znacznie szybciej niż byś tego chciała. Po zabiegu pierwszy raz po dwóch tygodniach lub miesiącu możesz wybrać się na uzupełnianie rzęs. Proces ten jest znacznie krótszy niż przedłużanie wszystkich rzęs od początku. Zazwyczaj kosmetyczki liczą sobie za to także trochę mniej. Skoro już wiesz co z czym się je w kwestii przedłużania rzęs pozostaje Ci tylko cieszyć się urokami i wygodą noszenia ich.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here