Remover do rzęs

0
1689
Remover do rzęs

Nie od dziś wiadomo, że magia sztucznych rzęs jest olbrzymia. Potrafią podkreślić oko, wybić tęczówkę na pierwszy plan i nadać spojrzeniu „tego czegoś”. Kobiety kochają podkreślać swoje oczy, nie tylko w makijażach wyjściowych, ale także w makijażach codziennych. Niewątpliwie dodaje to uroku i pewności siebie. Pięknie pomalowane powieki i długi wachlarz rzęs zawsze sprawiają, że cała uwaga rozmówcy skupiona jest właśnie na oczach. Ponadto, mężczyźni w kobiecym makijażu także uwielbiają podkreślone, kocie oczy. Jest to ich ulubiony element make up’u.

Jak podkreślić oczy?

Jest wiele sposobów i technik w makijażu, które pozwalają na przepiękne podkreślenie oka. Podstawą z nich jest oczywiście praca z cieniami, które potrafią przepięknie podkreślić kolor tęczówki i wydobyć głębie spojrzenia. Innym, uwielbianym przez kobiety sposobem podkreślania oczu są eyelinery. Piękna, ostra kreska potrafi nadać koci kształt oku i skupić uwagę właśnie na tym elemencie twarzy. Została jeszcze wisienka na torcie – rzęsy. Niezależnie od wieku, każda kobieta kocha podkreślać rzęsy! Pozwala to na otworzenie i optyczne powiększenia oka. Zarówno w makijażu dziennym jak i wieczorowym podkreślenie rzęs to podstawa. Inne, wyżej wymienione elementy można pominąć, ale nie ten.

Podkreślone rzęsy – podstawa makijażu

Jest wiele sposobów na podkreślenie rzęs, najpopularniejszym z nich jest oczywiście pomalowanie ich tuszem, jednak nie daje to tak spektakularnego efektu jak doklejenie sztucznych rzęs. Wiele kobiet obawia się, że sztuczne rzęsy wyglądają całkowicie nienaturalnie i kiczowato. Nic bardziej mylnego! Obecnie na rynku jest tak wiele modeli, że każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadaczki bardzo krótkich i prostych rzęs coraz chętniej sięgają nawet w makijażach codziennych po delikatne, naturalnie wyglądające ale jednocześnie pięknie podkreślające oko modele. Nie dość, że daje to spektakularny efekt, to aplikacja jest bardzo łatwa! Kobiety wprawione w doklejaniu sztucznych rzęs potrafią to zrobić nawet w 2 minuty. Do aplikacji sztucznych rzęs potrzebny jest specjalny klej, który dobrze utrzyma czy to całe rzęsy, czy kępki a także penseta, która ułatwi dopasowanie modelu do oka.

Obawy klientek

Wiele kobiet martwi się tym, czy takie doklejanie rzęs nie zniszczy ich własnych. Oczywiście przy prawidłowym ściąganiu nic się im nie stanie. W zdejmowaniu najbardziej przydatny jest remover do rzęs. Preparat ten rozpuści klej i pozwoli na szybkie i łatwe zdjęcie sztucznych rzęs bez podrażniania oczu i uszkodzenia ich (sztuczne rzęsy, przy odpowiednim ściąganiu ich i dbaniu o nie, są wielorazowego użytku).
Należy także pamiętać, że mimo doklejania sztucznych rzęs warto dbać też o swoje własne. Są specjalne odżywki, które pozwalają na „wyhodowanie” pięknych, gęstych i długich rzęs. Dodatkowo suplementacja witaminy A i E, a także biotyny znacząco może poprawić kondycję rzęs.

Remover do rzęs – kosmetyk obowiązkowy w toaletce każdej „rzęsomaniaczki”

Remover do rzęs, jak już wcześniej pisałam jest produktem, który w bezpieczny sposób pozwala na zdjęcie sztucznych rzęs bez obawy o podrażnienie oczu lub uszkodzenie danego modelu. Kosmetyk ten może występować zarówno w postaci płynu, kremu jak i żelu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ niektóre kobiety preferują daną postać kosmetyków do demakijażu.
Sposób użycia removera do rzęs jest bardzo prosty. Wystarczy nałożyć go na linię kleju, który po chwili się rozpuszcza i umożliwia swobodne zdjęcie rzęs. Oczywiście w teorii nie powinien podrażniać on oczu, jednak należy zachować pewną ostrożność i pilnować, aby nie dostał się on do oka, dlatego też najlepiej nakładać go na zamkniętych oczach w pozycji siedzącej lub stojącej, która ograniczy przemieszczanie się płynu. Remover do rzęs w postaci kremu lub żelu nie rozlewa się tak bardzo dlatego jest łatwiejszy w użyciu.

Pięknie podkreślone oczy to podstawa makijażu! Nie bójmy się sztucznych rzęs, ponieważ ich aplikacja jest bezproblemowa, a ich bezpieczne zdejmowanie zapewni nam odpowiednio dobrany remover do rzęs.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here