Zapoznaj się z...


Informacjemgr Anna Batusiewicz


Mgr Anna Batusiewicz mgr Anna Batusiewicz

Kosmetolog, specjalista zarządzania zasobami ludzkimi. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie ukończyła studia I stopnia na kierunku: kosmetologia, specjalność kosmetologia estetyczna. Następnie studia II stopnia na Wydziale Menedżerskim w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie na kierunku Zarządzanie, specjalność: zarządzanie zasobami ludzkimi. Dyplom obroniła z wyróżnieniem.

W latach 1996-2004 pracowała w Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris, gdzie pełniła funkcję kierownika pierwszego powstałego w Polsce Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris w Warszawie, tam też doskonaliła swoją wiedzę i umiejętności nie tylko, jako kosmetolog i szkoleniowiec, ale również, jako menedżer. Później, również na stanowisku menedżera, prowadziła podobne placówki m.in. sieci salonów Piękności Denique, SPA Wilanów czy Beauty Center Malayka w Hotelu Hilton w Warszawie. Specjalizuje się w zarządzaniu gabinetami kosmetycznymi, ośrodkami SPA i odnowy biologicznej.

Od 2005 roku jest wykładowcą w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia.szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.