Zapoznaj się z...


Promocja we wpisowym na studia w WSZKiPZ !

WSZKIPZ wprowadziła atrakcyjną promocję na wpisowe dla osób zainteresowanych studiami licencjackimi (I stopnia) i magisterskimi (II stopnia) na kierunku kosmetologia.
Zniżka wspisowego dla ABSOLWENTÓW WSZKiPZ - 100%, czyli nie płacisz WPISOWEGO !!!  więcej ...

Studia podyplomowe w modułach. Rekrutacja trwa.

Studia podyplomowe w modułach cieszą się dużą popularnością wśród osób, które chcą poznać tajniki najprężniej rozwijającej się branży, jaką jest szeroko rozumiana kosmetologia.


 więcej ...

ODNOWA BIOLOGICZNA I MASAŻ - nowa ścieżka kształcenia na studiach magisterskich (II stopnia) w WSZKiPZ

Cechą wyróżniającą studia magisterskie (II stopnia) na kierunku kosmetologia w WSZKiPZ jest nowoczesny, autorski program, dający szeroki wybór ścieżki kariery. Proponujemy Ci szeroki wachlarz przedmiotów specjalistycznych. więcej ...

Informacje

mgr Anna Batusiewicz


Mgr Anna Batusiewicz mgr Anna Batusiewicz

Kosmetolog, specjalista zarządzania zasobami ludzkimi. Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie ukończyła studia I stopnia na kierunku: kosmetologia, specjalność kosmetologia estetyczna. Następnie studia II stopnia na Wydziale Menedżerskim w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie na kierunku Zarządzanie, specjalność: zarządzanie zasobami ludzkimi. Dyplom obroniła z wyróżnieniem.

W latach 1996-2004 pracowała w Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris, gdzie pełniła funkcję kierownika pierwszego powstałego w Polsce Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris w Warszawie, tam też doskonaliła swoją wiedzę i umiejętności nie tylko, jako kosmetolog i szkoleniowiec, ale również, jako menedżer. Później, również na stanowisku menedżera, prowadziła podobne placówki m.in. sieci salonów Piękności Denique, SPA Wilanów czy Beauty Center Malayka w Hotelu Hilton w Warszawie. Specjalizuje się w zarządzaniu gabinetami kosmetycznymi, ośrodkami SPA i odnowy biologicznej.

Od 2005 roku jest wykładowcą w Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia.


szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.