Zapoznaj się z...


InformacjeOferta wynajmu sal
Szanowni Państwo,

Przedstawiamy Państwu ofertę wynajmu nowoczesnego zaplecza lokalowego Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia oraz Instytutu Kosmetologii Stosowanej umożliwiającego sprawne przeprowadzenie zaplanowanych przez Państwa przedsięwzięć. Do Państwa dyspozycji oddajemy profesjonalną i unikalną w skali kraju bazę dydaktyczną, w tym m.in. sale wykładowe wyposażone w sprzęt audio-wizualny oraz projektory multimedialne, pracownie kosmetyki profesjonalnej z pełnym wyposażeniem, pracownie podologiczne, laboratoria chemii kosmetycznej oraz pracownie komputerowe z dostępem do internetu.
 

Ponadto oferujemy Państwu możliwość wynajmu komercyjnych gabinetów kosmetycznych,  podologicznych oraz pielęgnacji ciała i masażu Instytutu Kosmetologii Stosowanej.
 

Dodatkowo istnieje możliwość organizacji cateringu.
 

Znajdujemy sie w samym centrum warszawskiej starówki, miejscu ogólnodostępnym zarówno dla osób zmotoryzowanych jak i tych, którzy poruszają się środkami komunikacji miejskiej.
 

Zapraszamy do zapoznania sie z pełną ofertą.
 

Kontakt:
Wyższa Szkoła Zawodowa Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia
ul. Podwale 13, 00-252 Warszawa
tel. 022 831 63 56
tel. kom. 0 602 558 394
 
e- mail.: paulina.stachowiak@wszkipz.pl

  

 


  

 szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.