Zapoznaj się z...


InformacjeE-learning dla KANDYDATÓW
Drodzy Kandydaci,

Platforma e-learningowa to specjalny system do nauczania zdalnego. Aby korzystać z zasobów platformy e-learningowej nie musisz instalować dodatkowego oprogramowania na swoim komputerze. Dostęp do platformy uzyskujesz z poziomu przeglądarki internetowej.  Przy przyjęciu na studia zakładamy Tobie konto w tym systemie i otrzymujesz dostęp do serwisu głównego, dostęp do przedmiotów oraz dostęp do multimedialnych materiałów dydaktycznych.  W serwisie głównym znajdują się m.in. takie aktywności jak: aktualności, strefa spotkań, dyskusji i ogłoszeń, czat , forum.

System e-learningowy pozwala m. in.: efektywnie zarządzać procesem nauczania,  umożliwiając naukę w dowolnym miejscu i czasie.

E-learning w WSZKiPZ, pozwoli na studiach niestacjonarnych (zaocznych) zlikwidować zajęcia we WSZYSTKIE piątki oraz ograniczyć liczbę zjazdów.

Aby zachęcić Państwa do korzystania  z e-learningu  uruchamiamy strefę e- learningu  dla kandydatów na studia w WSZKiPZ.

Na forum  tej strefy  możecie zadawać pytania dotyczące naszej uczelni, wykładów, zajęć praktycznych i innych spraw, które mogą być ważne dla przyszłych studentów.

Na forum zaglądają wszyscy nasi wykładowcy, można więc zadawać również pytania związane z poszczególnymi przedmiotami.

W strefie dla kandydatów znajdziecie również informacje dotyczące wybranych przez siebie studiów.

Zapraszamy !

 szkoła kosmetyczna | kosmetologia studia | kosmetologia warszawa |studia magisterskie kosmetologia | spa wellness |
Polityka prywatnosci

JEDYNE W WARSZAWIE STUDIA PODYPLOMOWE W MODUŁACH: CHEMIA I TECHNOLOGIA KOSMETYKÓW, KOSMETOLOGIA W MEDYCYNIE, PROFILAKTYKA I TERAPIA OTYŁOŚCI. SAM UKŁADASZ PROGRAM STUDIÓW! REKRUTACJA TRWA.