W jakich miejscach na ciele nakładać perfumy?

0
725
W jakich miejscach na ciele nakładać perfumy

Aby zapach rozpylonych na skórę perfum trwał jak najdłużej, ważne jest, gdzie je nakładamy.

Rozpyl perfumy bezpośrednio w punkt tętna za uchem, aby utrzymać świeży zapach wokół twarzy przez cały dzień. Jeśli czubki uszu są nieco tłuste, spryskaj je również odrobiną perfum. Olejek pomaga zatrzymać zapach i utrzyma go przez wiele godzin. Bardzo popularny obszar do rozpylania perfum, podstawa szyi, jest doskonałym miejscem, aby zapewnić, że twój zapach z wdziękiem unosi się wokół ciebie przez cały dzień. Spryskaj zagłębienie u podstawy szyi, aby zatrzymać zapach w punkcie pulsacyjnym, który sprawi, że zapach będzie delikatnie emanował.

Perfumy Mexx woman możesz zakupić w sklepach online

Być może najbardziej popularne miejsce do spryskiwania perfum to nadgarstki, które mogą pomóc w uwalnianiu zapachu. Po prostu spryskaj bezpośrednio dowolny nadgarstek i pozwól perfumom wyschnąć, aby uzyskać doznania zapachowe, którymi będziesz mogła się cieszyć przez cały dzień. Nie pocieraj nadgarstków o siebie, ponieważ to rozbije cząsteczki zapachu. W cieplejsze dni, kiedy ramiona są odsłonięte, wnętrze łokci jest to świetne miejsce, aby zapewnić trwałość zapachu. Po prostu rozpyl perfumy w zgięciu ramienia, ale uważaj, aby nie zgiąć ręki, dopóki perfumy nie wyschną, aby uniknąć rozbicia zapachu.Latem, kiedy twoje nogi są odsłonięte, można również spryskać perfumami zgięcia pod kolanami. Tył kolan jest punktem tętna, więc w dni, w których wybierasz sukienkę, pomoże to rozprowadzić zapach perfum.

Aby jeszcze bardziej zatrzymać zapach, zastosuj go zaraz po nasmarowaniu nóg po kąpieli balsamem. Spryskiwanie włosów perfumami to często pomijane miejsce, które może zagwarantować długowieczność zapachu. Uważaj jednak na zawartość alkoholu w swoich ulubionych perfumach. Pokrycie włosów perfumami o wysokiej zawartości alkoholu może je uszkodzić i wysuszyć.Jeśli twój strój odsłania klatkę piersiową, wykorzystaj odsłoniętą skórę, spryskując się ulubionym zapachem, jak cytrusowe perfumy mexx woman. To nie ma takiej samej trwałości jak dobrze użyte perfumy na nadgarstkach, ale nadal będzie wydzielać subtelny powiew zapachu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here