Zabiegi na twarz. Przebieg i rezutlaty mezoterapii mikroigłowej

0
1754
Zabiegi na twarz

Zabiegi wykonywane w specjalistycznym salonie piękności, to działania dzięki, którym możliwa jest poprawa zdrowia, skóry, wyglądu i przede wszystkim samopoczucia i samozadowolenia. Wszelkie terapie wykonywane są za pomocą nowoczesnych metod i technologii, jak również z wykorzystaniem doświadczenia i wiedzy specjalistów. Istnieje wiele zabiegów, które poprawiają urodę, a wśród najbardziej popularnych można wyróżnić:

– zabiegi liftingujące twarz,
– mezoterapia,
– peeling,
– mikrodermabrazja,
– masaże,
– wiele innych.

Czym jest mezoterapia mikroigłowa na twarz?

Jak przebiega zabieg? Jak się do niego przygotować? Czy istnieją przeciwwskazania do wykonania tego rodzaju działań?

Mezoterapia mikroigłowa to działania związane z głębokim i intensywnym nakłuwaniem skóry. Dzięki tego rodzaju procesom możliwe jest przebudowanie struktury skóry, jak również nadanie jej jędrności, elastyczności i zdrowego wyglądu. Zasadą działania tego zabiegu jest wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego, którego efektem końcowym jest poprawa funkcji strukturalnej naskórka. Pozostałymi rezultatami terapii są m.in.:

– pogrubienie naskórka,
– zwiększenie jej napięcia,
– poprawa elastyczności,
– ujędrnienie skóry,
– zniwelowanie blizn potrądzikowych,
– redukcję zmarszczek,
– zmniejszenie widoczności rozszerzonych naczynek,
– wiele innych.

Podczas zabiegu na skórze pacjentki tworzą się mikroskopijnych rozmiarów nakłucia, a sam zabieg może być stosowany na części ciała takie jak twarz, szyja, dekolt, ramiona, brzuch, grzbietowa część dłoni, itp.

Pomimo, iż zabieg jest całkowicie bezpieczny, istnieje kilka przeciwwskazań, które wykluczają tego rodzaju działania. Należą do nich przede wszystkim: ciąża i okres laktacji, stany zapalne skóry, zakażenia wirusowe, alergie, skłonności do powstawania bliznowców, choroby nowotworowe, itp.

Zabieg mezoterapii mikroigłowej to nie jedyny skuteczny zabieg poprawiający wygląd skóry. WellnessProClub oferuje swoim klientkom szereg efektywnych i kompleksowych działań, które z pewnością zadowolą każdą kobietę. Z myślą o swoich stałych, jak i przyszłych pacjentkach studio przygotowało oryginalną ofertę zabiegów odmładzających i upiększających. Wszelkie działania wykonywane są na najwyższym poziomie, z wykorzystaniem znanych, polecanych i sprawdzonych narzędzi i kosmetyków. Ponadto doświadczeni specjaliści w fachowy sposób przeprowadzą wstępny wywiad i konsultację dostosowując plan działania do indywidualnych potrzeb, oczekiwań i wymagań każdej klientki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here