Depilacja laserowa – najskuteczniejsza i najpopularniejsza metoda trwałego usuwania owłosienia

0
284677
Depilacja laserowa - najskuteczniejsza i najpopularniejsza metoda trwałego usuwania owłosienia

Depilacja laserowa, jako metoda usuwania owłosienia.

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda trwałego usuwania owłosienia, dzięki której można rozwiązać wiele nieprzyjemnych problemów. Technika ta zapewnia długotrwałe, natychmiastowe, widoczne i zadowalające efekty. Jest to metoda bezpieczna, którą można wykorzystać do niwelowania owłosienia całego ciała.

Usuwanie owłosienia metodą depilacji laserowej.

Innowacyjna i nowoczesna technika usuwania owłosienia wykorzystuje działanie wiązki światła pochodzącej z lasera. Dzięki niemu możliwe jest przeniknięcie do wnętrza włosa i usunięcie go razem z cebulką.  Działania te zapewniają dokładne i precyzyjne pozbycie się niechcianych włosów, utrudniając ich odrastanie. Do dokładnego, bezpiecznego, skutecznego usuwania owłosienia specjaliści używają sprawdzone,  wysokiej jakości i rozbudowanej technologii sprzęty.

Laser Vectus – nowoczesna technologia, wysoka skuteczność.

Jednym z najbardziej popularnych, skutecznych i zaufanych sprzętów jest Laser Vectus. Jest to urządzenie, dzięki któremu zabieg wykonywany jest jeszcze szybciej, a uzyskane rezultaty są bardzo zadowalające. Wysoka technologia oraz wbudowane dodatkowe funkcje pozwalają specjalistom w prosty sposób określić typ skóry, zawartość melatoniny, jak również dobrać moc i czas działania. Sprzęt ten wyróżnia się również wydajnością, szybkością działania, zapewnia większe bezpieczeństwo i komfort podczas wykonywanych sesji.

Laser Vectus to innowacyjna i profesjonalnie opatentowana technologia Photon Recyclig, dzięki której możliwe jest skrócenie czasu zabiegu, jak również jej ilości. Dzięki wbudowanym, mały lustrom w głowicy lasera, możliwe jest ponowne wykorzystanie energii światła odbijającego się od skóry.

Zabiegi wykonywane za pomocą nowoczesnego lasera Vectus, zapewniają większe bezpieczeństwo, a klientki poddające się depilacji nie odczuwają bólu i dyskomfortu.

Wskazania i przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu depilacji laserowej.

Depilacja laserowa to zabieg przeznaczony dla każdego. Jest on całkowicie bezpieczny i skuteczny, jednakże istnieją przeciwwskazania, które uniemożliwiają rozpoczęcie terapii. Wśród nich należy wymienić:

– ciążę i okres karmienia,

– cukrzycę,

– choroby nowotworowe,

– wszczepiony rozrusznik serca,

– epilepsje,

– aktywne infekcje skóry,

– przyjmowanie sterydów, antydepresantów,

– posiadanie rudych, blond, siwych włosów,

– tendencje do powstawania bliznowców i przebarwień,

– inne.

Przed każdym zabiegiem należy odbyć rozmowę konsultacyjną z profesjonalistą, który określi stan skóry i włosa, poziom melatoniny, wielkość owłosienia, omówi dobraną metodę, czas jej trwania oraz przewidywaną ilość sesji. Dzięki szczegółowemu wywiadowi możliwe jest określenie bezpieczeństwa wykonywanego zabiegu, jak również określenie przeciwwskazań do jego wykonania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here