Ile kosztuje przedłużanie rzęs?

0
3349
Ile kosztuje przedłużanie rzęs?

Ukraińskie salony piękności w Polsce: przedłużanie rzęs
Ukraińcy twierdzą, że branża beauty jest bardziej rozwinięta na Ukrainie, Białorusi i w Rosji niż w Polsce. Kobiety ze wschodu zdecydowanie bardziej skupione są na poprawianiu urody. Szybciej też na Wschodzie przyjmują się nowinki urodowe, łatwiej o namówienie klientki na zastosowanie innowacyjnego zabiegu poprawiającego urodę.

Zdecydowanie przekłada się to na sytuację na rynku w Warszawie, gdzie stylistki rzęs zza wschodniej granicy radzą sobie bardzo dobrze. Mają duże doświadczenie, cenione przez polskich pracodawców. Znają się na rzeczy, są delikatne i dokładne. W Warszawie pojawił się już pierwszy salon kosmetyczny, w którym jest usługa stylizacji rzęs, prowadzony w pełni przez Ukrainki. Jest to bardzo prestiżowe miejsce, w którym przedłużanie rzęs cena wynosi nieco więcej niż średnia dla tego miasta. Jednak efekty są powalające i nie bez przyczyny trudno o wolny termin w tym miejscu. Zdecydowanie warto wybrać się do tego salonu, aby przedłużyć rzęsy.

Przedłużanie rzęs na Ukrainie
W poszukiwaniu niższych cen za przedłużanie rzęs warto udać się na Ukrainę – do przekroczenia granicy potrzebny jest paszport i kilka dni wolnego czasu. Warto połączyć zwiedzanie tego pięknego kraju ze skorzystaniem z usług tamtejszych kosmetyczek, bo efekty po zabiegu są bardzo dobre, a jednocześnie ceny na Ukrainie za przedłużanie rzęs są o wiele niższe niż w Warszawie i w wielu większych polskich miastach. Udając się jednak na Ukrainę na przedłużanie rzęs trzeba wybierać tylko profesjonalne salony, które mają sporo opinii w internecie i które znajdują się w większych miastach. Nie warto korzystać z usług domorosłych kosmetyczek i nie dotyczy to tylko Ukrainy. W Polsce również osoby, które ogłaszają się na portalach społecznościowych z propozycją zrobienia klientce rzęs za połowę ceny, którą można zapłacić w profesjonalnym salonie, tak naprawdę mogą mieć różną przeszłość. Wiele z nich dopiero się uczy, a jeszcze więcej nie jest w stanie znaleźć zatrudnienia w profesjonalnym salonie właśnie ze względu na nierzetelność wykonywanych przez siebie usług.

Decydując się na przedłużanie rzęs cena u osoby, która nie jest zatrudniona w żadnym salonie, koniecznie trzeba sprawdzić efekty jej poprzednich prac. Osoba, której zależy na zdobywaniu klientów i na zarabianiu pieniędzy jako stylistka rzęs powinna zdecydowanie mieć portfolio w postaci fotografii kobiet, którym wcześniej robiła rzęsy.

Zabieg nakładania rzęs po raz pierwszy kosztuje, w zależności od lokalizacji, od 100 do 250 zł. Cena zależy tez od rodzaju materiału, na którym pracuje stylistka. Najtańsze jest doklejanie rzęs sztucznych, syntetyczny. Nieco droższe są rzęsy jedwabne oraz kaszmirowe. Najdroższe jest zakładanie rzęs z norek. Tutaj trzeba liczyć się czasami z kosztem nawet 350 zł. Efekt jednorazowego nakładania rzęs utrzymuje się przez około 6 tygodni (wiele tutaj zależy od umiejętności stylistek). Aby utrzymać stale geste rzęsy, doradza się uzupełniać rzęsy raz na trzy tygodnie. Uzupełnianie rzęs w każdym przypadku jest tańsze niż nakładanie rzęs od zera. O ile przedłużanie rzęs cena kosztuje około 150 zł, to samo uzupełnianie rzęs w tym samym salonie będzie kosztowało już tylko 100 zł.
Czy bardziej opłaca się nakładanie rzęs za każdym razem od nowa, czy pilnowanie tego, aby uzupełniać je taniej już po krótkim odstępie czasu? Wiele tutaj zależy od indywidualnego stylu życia. Jeśli zależy nam na posiadaniu rzęs sztucznych przedłużonych tylko od czasu do czasu, wówczas zdecydowanie warto nakładać je raz na dwa miesiące. Taka długa przerwa jest bardzo dobra również wtedy, kiedy chcemy dać czas naszym naturalnym rzęsom, aby odpoczęły od ciągłego zaklejania. Jeśli jednak stale pracujemy na eksponowanym stanowisku, pracujemy z klientami oraz jeśli zależy nam na tym, aby na co dzień zachowywać najbardziej atrakcyjny z możliwych wygląd, wówczas warto decydować się na chodzenie do stylistki rzęs co 3 tygodnie. Warto jednak wiedzieć,że nawet gdy pojawimy się po 3 tygodniach, stylistka zdecyduje o tym, że trzeba poprzednie rzęsy zdjąć i założyć nowe.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here