Jak wpływa na ciało karboksyterapia?

0
2232
Jak wpływa na ciało karboksyterapia?

Choć starzenie to naturalny proces, można go znacznie opóźnić. Trudno jest zaprzyjaźnić się ze zmarszczkami, cellulitem, utratą owalu twarzy. Dlatego każda kobieta szuka skutecznych rozwiązań, odwracających skutki starzenia. Najlepsze efekty uzyskamy stosując terapie innowacyjne, których działanie zostało potwierdzone. Taką kuracją jest terapia dwutlenkiem węgla.

Terapia dwutlenkiem węgla – jak działa?

Jak wpływa na ciało karboksyterapia? Małe dawki CO2 dostarczane są do tkanek organizmu, w dowolnej jego części. Za sprawą karboksyterapii wygładzimy zmarszczki i owal twarzy. Dodatkowo ujędrnimy wybrane partie ciała, bez ograniczeń! W jaki sposób? W miejscu, gdzie wstrzyknięto CO2 wzmaga się produkcja kolagenu. Karboksyterapia wspomaga również uszczelnianie naczynek i poprawne krążenie krwi. Sprawia to, że wyrównaniu ulega także koloryt skóry. Można pozbyć się w ten sposób na przykład ciemnych okręgów pod oczami. Ponadto CO2 wspomaga dotlenienie komórek organizmu, poprzez poprawę krążenia. Poprawne mikrokrążenie sprzyja również redukcji złogów tłuszczu w tkankach. Wszystko to sprawia, że karboksyterapia wspomaga skuteczną walkę z cellulitem. Oprócz odmłodzenia skóry, terapia CO2 pomaga również wyrównać nierówności skóry, takie jak blizny i rozstępy. Dzięki zastosowaniu dwutlenku węgla, stymulowane są także procesy dotlenienia mieszków włosowych. Dlatego terapia zalecana jest również w przypadku problemu przerzedzonych włosów. Karboksyterapia ma więc bardzo szerokie zastosowanie.

Kuracja wygładzająca i ujędrniająca

Jak przebiega terapia dwutlenkiem węgla? W zależności od tego, jakie niedoskonałości chcemy zwalczyć, gaz jest wstrzykiwany do tkanek podskórnych lub śródskórnych. W przypadku terapii podskórnej redukowane są złogi tłuszczu, a stymulowana jest produkcja kolagenu i krążenie krwi. W ten sposób można pozbyć się problemu cellulitu. Z kolei CO2 dostarczany do płytkich warstw skóry wygładza zmarszczki, rozstępy, blizny i inne niedoskonałości. Jak wpływa na ciało karboksyterapia? Poprzez procesy chemiczne i mechaniczne. Działanie mechaniczne CO2 umożliwia rozbicie tkanki tłuszczowej i tkanek bliznowatych. CO2 jako związek chemiczny uzupełnia uszkodzenia skóry.

Bardzo ważna jest prawidłowa aplikacja CO2, dlatego warto korzystać z usług sprawdzonych gabinetów. Odpowiednio wstrzyknięty dwutlenek węgla, wykona ogromną pracę w naszym organizmie. Ponadto karboksyterapia jest zupełnie bezpieczna – dwutlenek węgla trafia do płuc, a następnie jest wydalany. Ten nieinwazyjny zabieg może okazać się odpowiedzią na wszelkie problemy kobiet.

Więcej informacji uzyskasz na stronie naszego salonu od.NOVA z Poznania

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here