Jak zostać wizażystką?

0
3374
Jak zostać wizażystką

Branża kosmetyczna w dzisiejszych czasach rozwija się bardzo dynamiczne. Coraz więcej kobiet odwiedza salony kosmetyczne, więc jest także coraz więcej miejsc pracy dla wizażystek. Praca makijażystki pozwala nie tylko na realizowanie swoich pasji, ale i zapewnia dość wysoki zarobek.

Jak zostać wizażystką? Jak robić sobie idealny makijaż na najróżniejsze okazje?

Jedną z opcji jest nauka makijażu w Warszawie. W stolicy szkoły oferujące podjęcie nauki w tym kierunku prosperują bardzo dobrą kadrą dydaktyczną, możliwością odbycia interesujących praktyk i profesjonalnym podejściem do ucznia. Gdzie można odbyć kurs na wizażystkę w Warszawie? Jedną z takich placówek jest Make Up Studio Beauty Queen, który oferuje nam między innymi indywidualną naukę makijażu.

Kurs jest dla wszystkich kobiet, które chcą zadbać o swój wizerunek i malować się na własny użytek. Nauka makijażu trwa cztery godziny i kosztuje czterysta pięćdziesiąt złotych od jednej osoby, natomiast gdy na kurs zapiszemy się z bliską osobą koszt za osobę wówczas wynosi czterysta złotych. Podczas lekcji prócz praktycznych ćwiczeń dobierane są również kosmetyki do dostosowane do typu urody kursantki. Na życzenie jest wykonywane pięć szkiców makijaży dla osoby.

W ofercie Beuty Queen są także kursy wizażu pierwszego stopnia. Kurs trwa sześćdziesiąt godzin i kosztuje tysiąc osiemset złoty. W program kursu wchodzi omówienie specyfiki zawodu wizażysty, zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, omówienie typów skór, urody, skuteczny demakijaż, makijaż korekcyjny, pokazowy, brwi, ust, dzienny, warsztaty i wiele innych.

Wizażystka każdej uczestniczce zapewnia się kosmetyki, akcesoria, materiały dydaktyczne, profesjonalne stanowisko pracy, modelkę i zdjęcia wykonywanych makijaży w czasie warsztatów. Po zakończeniu szkoleń uczestnicy otrzymują certyfikat. Na kurs indywidualny można zapisać się internetowo wchodząc na witrynę beautyqueen.pl. Na stronie placówki można również zapisać się na certyfikowany kurs.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here