Liposukcja brzucha – czy warto?

0
3461
Liposukcja brzucha

Liposukcja Katowice to zabieg kosmetyczny polegający na odsysaniu tłuszczu z różnych części ciała. Ma na celu usuwanie niechcianej tkanki tłuszczowej z organizmu, ale nie jest narzędziem do odchudzania. Jest idealny dla osób, które chcą pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, ale jednocześnie liposukcja nie może być rozwiązaniem na otyłość. Jeśli dana osoba prowadzi niezdrowy tryb życia, możliwe jest, że pozostałe po zabiegu komórki tłuszczowe mogą urosnąć.

Kto może zrobić liposukcję?

Medycyna estetyczna Katowice, w tym liposukcja, nie jest dla każdego. Jeśli zdecydujesz się na redukcję tkanki tłuszczowej i wymodelowanie sylwetki za pomocą liposukcji, musisz przejść ogólne badanie lekarskie, aby upewnić się, że jesteś zdrowy. Ale jest wiele innych czynników, które należy wziąć pod uwagę, takie jak masa ciała, ilość tłuszczu, którą chcesz stracić, regiony, które chcesz wyleczyć i koszty, które jesteś gotów ponieść. W wielu przypadkach po zabiegach liposukcji mogą być konieczne zabiegi usuwania blizn lub kolejne operacje w celu usunięcia większej ilości tłuszczu z organizmu. Czy chcesz przejść takie kolejne operacje? Zadając sobie takie pytanie, będziesz mógł podjąć świadomą decyzję.

Liposukcja brzucha

Jednym z bardziej popularnych typów zabiegu, jaki jest wykonywany, jest liposukcja brzucha Katowice. Operacja celuje w tłuszcz wokół podbrzusza i tzw. boczki. Tłuszcz na brzuchu jest zwykle problemem dla kobiet po porodzie, ale może stanowić problem dla prawie każdego. Nawet genetyka odgrywa rolę w gromadzeniu się tłuszczu w okolicy brzucha. Liposukcja Katowice może z powodzeniem usunąć tłuszcz z tej okolicy i pomóc Ci wrócić do formy. Ale zabiegi liposukcji nie są w żaden sposób sposobem na utratę wagi. Oznacza to, że przy braku komórek tłuszczowych w okolicy brzucha możesz zauważyć niechcianą luźną i pomarszczoną skórę. Liposukcja brzucha Katowice skutecznie usuwa tkankę tłuszczową, ale jeśli masz osłabione mięśnie brzucha, możesz zauważyć wiotczenie brzucha nawet po zabiegu. Medycyna estetyczna katowice zaleca połączenie zabiegu plastyki brzucha z liposukcją, aby uzyskać oczekiwane rezultaty. To w dużej mierze zależy od jakości Twojej skóry. Twój lekarz będzie w stanie stwierdzić, czy plastyka brzucha będzie konieczna, czy nie. Po zakończeniu procedury możesz spodziewać się powrotu do zdrowia w ciągu trzech tygodni. Będziesz musiał nosić odzież uciskową przez co najmniej tydzień. Niektórzy lekarze sugerują, że należy ją stosować przez dwa tygodnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here