Toppery do brązowych włosów – jak dobrać, by trafić?

0
1748
Toppery do brązowych włosów

Gęste, bujne i puszyste włosy to marzenie wielu kobiet. Niestety, nie wszyscy mamy odpowiednie predyspozycje genetyczne by móc pochwalić się wymarzoną fryzurą. Na szczęście, nie wszystko stracony – z pomocą przychodzą nam bowiem toppery z naturalnych włosów. Poniżej podpowiadamy – jak wybrać topper, by pasował do naszej fryzury oraz na jaki odcień brązu warto się zdecydować, by pasował „jak ulał”.

Toppery naturalne – kilka najważniejszych spraw

Toppery naturalne są wykonywane z ludzkich włosów. Przeznaczone są przede wszystkim dla kobiet, które mają rzadkie lub cienkie włosy. Chętniej sięgają po nie także panie w dojrzałym wieku, których włosy przerzedzają się na skutek postępującego wieku. W każdym wypadku, jest to świetny sposób na ich zagęszczenie.

Toppery przypina się za pomocą kilku płaskich, niewidocznych klipsów. Po założeniu, są one nieodczuwalne oraz nie odpinają się na przykład pod wpływem czesania, nakładania lub ściągania czapki bądź dotykania. Dobierając topper warto sięgać po kolor możliwie jak najbardziej zbliżony do naszego naturalnego. W przypadku, gdy farbujemy włosy – warto również upewnić się czy dany topper będzie pasował. Warto też podkreślić, że toppery nie służą do przedłużania włosów, ani nie nadają się do wykorzystania w formie peruki.

Najłatwiej jest dobrać topper do prostych włosów, nieco trudniej do włosów kręconych. Zaletą topperów jest możliwość obcięcia ich długości – w przypadku, gdy decydujemy się na obcięcie grzywki lub wprowadzenie innej zmiany w fryzurze. Ponadto, toppery są na tyle elastyczne w użyciu, że możemy dopinać je bliżej środka głowy lub czoła – w zależności od naszych preferencji i zamierzonego efektu.

Jak dobrać brązowy topper?

Brązowy to jeden z najpopularniejszych kolorów włosów – występuje w wielu odcieniach, pasuje do różnych typów urody oraz stylów ubioru. Nie powinno więc dziwić, że brązowy to także jeden z najchętniej wybieranych kolorów farb do włosów. Jeśli planujesz zafarbować swoje włosy w odcieniu brązu, a jednocześnie pragniesz je zagęścić przy użyciu topperów, warto pamiętać o kilku najważniejszych zasadach.

Brązowy to kolor pasujący wielu osobom. Na włosy takie decydują się często kobiety o typowo słowiańskiej urodzie – jasnej cerze, błękitnych lub brązowych oczach, szczupłych twarzach. Brązowe włosy podkreślają kształty oczu, ich kolor, poprawiają rysy twarzy oraz jej symetrię. Pasują zarówno dojrzałym kobietom jak i młodszym dziewczynom.

Planując przemianę koloru włosów na brąz, warto wybrać toppery oraz farby, które będą dostosowane do naszej karnacji. Kobiety o ciemniejszej cerze powinny wybierać ciepłe odcienie brązu – takie jak miedziany, bordowy, jasny brąz czy miodowy. Kobiety o karnacji jaśniejszej będą dobrze wyglądać w gęstych włosach w ciemnych, zimnych odcieniach brązu. W ich przypadku, idealnym wyborem będzie brąz kakaowy, gorzka czekolada lub ciemny orzech. 

Na koniec pragniemy podkreślić, że szeroką ofertę topperów w odcieniach brązowych znajdziesz w sklepie internetowym: https://hairlux.pl/toppery-wlosy-doczepiane/braz. Są to toppery wykonane z naturalnych włosów, łatwe i wygodne w użyciu, przeznaczone do długotrwałego stosowania.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here