Zacznij oddychać czystym powietrzem

0
961

Często zdarza się, że nie jesteśmy świadomi przyczyn naszych dolegliwości zdrowotnych. Jedną z nich jest zanieczyszczone powietrze zalegające w naszych domach. W okresie grzewczym mamy do czynienia z nadmiernym smogiem, natomiast na wiosnę dokuczają nam pylące rośliny. Dodatkowymi czynnikami szkodliwymi jest kurz oraz pleśń i drobnoustroje.

To wszystko sprawia, że jakość powietrza w naszym domu pozostawia wiele do życzenia. Na stronie internetowej sklepu Eltkom znajdziesz rozwiązanie tego problemu. Zadbaj o swoje zdrowie i oczyść powietrze niezawodnym urządzeniem. Poniżej przedstawiamy najlepsze modele oczyszczaczy powietrza.

Oczyszczacz powietrza SAMSUNG AX40R3030WM

Twoje zdrowie jest najważniejsze, zadbaj o jakość powietrza wokół Ciebie! Dzięki skuteczności 3 filtrów pozbędziesz się wszelkich zanieczyszczeń znajdujących się w Twoim otoczeniu. Filtr wstępny odpowiedzialny jest za wyłapywanie większych cząsteczek kurzu, z kolei filtr dezodoryzujący wyposażony w aktywny węgiel usuwa szkodliwe gazy. Niezawodny filtr HEPA likwiduje nawet do 99,7% cząsteczek pyłu o wielkości 0,26 ㎛!

Oczyszczacz powietrza SAMSUNG AX40R3030WM wyposażony jest we wskaźnik zanieczyszczeń, dzięki któremu w intuicyjny sposób będziesz mógł sprawdzić ich poziom.

Lubisz eleganckie gadżety? Oczyszczacz powietrza SAMSUNG AX40R3030WM reprezentuje stylowy i funkcjonalny design. Eleganckie urządzenie, dzięki Air Sensing Light jest w stanie oświetlić w delikatny sposób każde pomieszczenie.

Dzięki trybowi automatycznemu, oczyszczacz od razu wykrywa zanieczyszczenia i dostosowuje moc swojej pracy do ich poziomu. Użytkownik nie musi martwić się o ustawienia sprzętu. Nastawiając oczyszczacz na tryb nocny, masz gwarancję spokojnego snu – wyświetlacz wygasza się, a natężenie dźwięku zmniejsza swój poziom.

Oczyszczacz powietrza Air & Me Buldair

https://eltkom.pl/Oczyszczacz-powietrza-Air-amp-Me-Buldair-p22523

Dla zwolenników czystego powietrza proponujemy oczyszczacz Air & Me Buldair o niewielkich rozmiarach, którego estetyka i unikatowy design wpasują się do każdego wnętrza. Wygląd to nie wszystko. Producent oczyszczacza powietrza Air & Me Buldair gwarantuje również wysoką skuteczność działania, którą zapewniają najwyższej klasy filtry.

Urządzenie wyposażone jest w dwa rodzaje filtrów: z aktywnym węglem oraz EPA 11. Zadaniem filtra z węglem aktywnym jest oczyszczenie powietrza z dymu tytoniowego, kurzu, pyłków, sierści oraz pleśni. Jego powierzchnia pochłania wszystkie szkodliwe cząsteczki i nieprzyjemny zapach. Filtr EPA 11 natomiast, odpowiedzialny jest za dezynfekcję powietrza oraz eliminację pozostałych cząsteczek kurzu, pleśni i bakterii.

Plusem oczyszczacza powietrza Air & Me Buldair jest dyskretna praca wentylatora. Nie powoduje on hałasu, dlatego nie jest dokuczliwy dla osób znajdujących się w pomieszczeniu. Urządzenie może być podłączone do gniazdka elektrycznego lub zasilane za pomocą portu USB.

Oczyszczacz Powietrza Xiaomi MI Air Purifier 3C White

Oczyszczacz Powietrza Xiaomi MI Air Purifier 3C White

Za pomocą tego sprzętu jesteś w stanie oczyścić powietrze szybko i skutecznie, a to wszystko dzięki innowacyjnemu projektowi zwiększania ciśnienia powietrza. Praktyczna obudowa urządzenia zajmuje niewiele miejsca i idealnie pasuje do wielu wnętrz. Oczyszczacz Powietrza Xiaomi MI Air Purifier 3C White zaprojektowany został w ten sposób, by nie przeszkadzać jego użytkownikom. Urządzenie jest wydajne i nie powoduje nadmiernego hałasu. Dodatkowo, ten sprzęt rozumie Twoje potrzeby! Użytkownik może w wygodny sposób sprawdzić poziom PM2.5, temperaturę, wilgotność powietrza, stan połączenia WIFI na wyświetlaczu o wysokiej rozdzielczości. Do wyboru są komfortowe tryby: sen, automatyczne, ulubiony, obroty niskie, średnie i wysokie.

Oczyszczacz Powietrza Xiaomi MI Air Purifier 3H White możesz kontrolować za pomocą aplikacji mobilnej – Mi Home App. Używając smartfona sprawdzisz jakość powietrza, temperaturę oraz wilgotność. Dzięki temu urządzeniu jesteś w stanie oczyścić każde miejsce w Twoim domu. Odpowiedzialna za to jest technologia filtracji 360°.

Zadbaj o swoje płuca! Oddychaj czystym powietrzem, pozbawionym toksycznych gazów, alergenów i innych szkodliwych substancji. Zainwestuj w swoje zdrowie kupując oczyszczacz powietrza.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here