Olejki Etja – co warto wiedzieć?

0
862
Olejki Etja

Polska firma Etja jest obecna na rynku od 1991 roku. Jej specjalnością są olejki eteryczne i kosmetyczne do pielęgnacji skóry, które pochodzą z różnych stron świata. Co istotne, firma jako pierwsza w naszym kraju zaproponowała konsumentom produkty do aromaterapii.

Naturalne olejki eteryczne dla zdrowia i urody

Olejki eteryczne Etja wykazują złożone i intensywne działanie – każdy z nich ma nieco inne zastosowanie. Są to w 100% naturalne wyciągi roślinne, które są znane ze swoich wyjątkowych właściwości. Wiele produktów tego typu działa przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo, mając wpływ także na samopoczucie, a także na funkcjonowanie narządów wewnętrznych. Dzięki nim można ograniczyć użycie lekarstw i kosmetyków. Dominuje w nich zazwyczaj jedna nuta zapachowa, ale wśród olejków eterycznych Etja można znaleźć też mix olejków o najsilniejszym działaniu antyseptycznym, który idealnie sprawdzi się w przypadku kataru, zmęczenia, przeziębienia czy zapaleniu zatok. Olejki eteryczne o działaniu antyseptycznym warto stosować do dezynfekcji powietrza i powierzchni.

Wystarczy sprawdzić, jakie właściwości mają poszczególne olejki eteryczne Etja, by czerpać wiele innych korzyści z ich stosowania. Jeśli zależy Ci na lepszym trawieniu, poprawie odporności, redukcji bólu reumatycznego, prawidłowej pracy serca czy usunięciu cellulitu, na pewno skorzystasz ze stosowania tych niezwykłych preparatów. Co więcej, świetnie sprawdzają się one jako odstraszacz owadów. Warto wiedzieć, że firma Etja przywiązuje bardzo dużą wagę do tego, by zapewniać swoim klientom produkty najwyższej jakości. Zarówno olejki eteryczne, jak i inne olejki Etja spełniają surowe normy dopuszczenia do obrotu na naszym rynku oraz wytyczne IFRA.

Olejki eteryczne można stosować na różne sposoby. Dodaje się je do olejów, kąpieli, dyfuzora, sauny i inhalacji, mogą też być składnikiem sprayu. Bardzo uprzyjemniają masaż i sprawiają, że jego rezultaty są jeszcze lepsze.

Gdzie tanio kupić olejki Etja? W sklepie internetowym MojaNatura.pl jest bogata oferta olejków Etja w bardzo przystępnej cenie.

Mniej i bardziej znane oleje

W ciągu ostatnich lat stosowanie olejów kosmetycznych stało się niezwykle modne. Trzeba jednak zaznaczyć, że tradycja ich stosowania jest bardzo długa. Trend, który wiąże się z powrotem do natury, pozwala nam dbać o swój wygląd i zdrowie bez sięgania po produkty, w których jest mnóstwo substancji mogących powodować alergie i inne niepożądane skutki. Etja oferuje niezmiernie szeroką gamę olejów, wśród których nie brakuje tych najbardziej popularnych, czyli rycynowego, arganowego czy kokosowego, jak i mniej znanych. Warto wypróbować olej porzeczkowy, malinowy, tamanu czy na przykład krokoszowy – podróż do świata tych niezwykłych naturalnych produktów pozwoli zupełnie odmienić swoje rytuały urodowe. Stosując te kosmetyki, można liczyć na silniejsze i zdrowsze, błyszczące włosy, gładszą skórę bez wyprysków, zmarszczek i przebarwień i ładniejsze paznokcie.

Propozycja firmy Etja idealnie trafia w oczekiwania osób w różnym wieku o różnych oczekiwaniach. Na właściwościach olejków i olejów Etja może skorzystać dosłownie każdy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here