5 częstych problemów związanych z seksem – jak pomoże ci sklep erotyczny?

0
644
związek

Wbrew pozorom z różnego rodzaju dolegliwościami w sferze intymnej zmaga się całkiem sporo par. Pojawienie się problemów może skutecznie utrudnić czerpanie przyjemności ze zbliżeń i przełożyć się też na relacje z partnerem w innych sferach życia. Niekiedy do poprawy sytuacji mogą wystarczyć odpowiednie produkty ze sklepu erotycznego. Sprawdź, co może sprawdzić się w przypadku twojego problemu.

Niedostateczne nawilżenie pochwy

Przyczyn braku dostatecznego nawilżenia waginy podczas stosunku może być naprawdę wiele. Suchość pochwy może wynikać z fazy cyklu, menopauzy, ciąży, stosowanych leków, palenia papierosów czy też nawet stresu. Jednym z najłatwiejszych i najszybszych sposobów na zwiększenie poślizgu jest wprowadzenie lubrykantów. Takie produkty mogą nie tylko zapewnić odpowiednie nawilżenie pochwy, ale także dostarczyć zupełnie nowych doznań. Wystarczy wybrać żele o właściwościach stymulujących.

Ból podczas stosunku

Za ból podczas seksu może odpowiadać szereg czynników np. wymagające leczenia infekcje intymne, nietypowa anatomia czy też zbyt wczesny powrót do aktywności seksualnej po porodzie. Niekiedy jednak główną przyczyną jest zbyt krótka bądź nieprawidłowa gra wstępna. W takiej sytuacji warto zajrzeć do oferty sklepu erotycznego. Różnego rodzaju masażery, lubrykanty o właściwościach pobudzających czy też olejki do masażu mogą sprawić, że partnerka będzie bardziej podniecona. To z kolei może szybko wyeliminować problem bólu podczas uprawiania seksu.

Przedwczesny wytrysk

Z przedwczesnym wytryskiem, czyli ejakulacją przy minimalnej stymulacji bądź wcześniej niż chciałby tego mężczyzna, zmaga się naprawdę spory odsetek panów. Przyczyny mogą obejmować czynniki neurobiologiczne, psychogenne i somatyczne. Jeśli problem nie jest bardzo poważny, to być może wystarczy zastosowanie odpowiednich technik i produktów. W sklepie erotycznym online Amore Store są dostępne m.in. prezerwatywy wydłużające stosunek. Można też wypróbować lubrykanty opóźniające wytrysk czy też pierścienie o podobnym działaniu. Niekiedy warto też sięgnąć po odpowiednie suplementy.

Problemy z erekcją

Osiągnięcie i utrzymanie wzwodu dla wielu mężczyzn jest niemałym wyzwaniem, co często prowadzi do frustracji i unikania zbliżeń. Wśród przyczyn problemów z erekcją wymienia się m.in. stres, używki, leki, otyłość, czy też niektóre choroby. Zanim sięgnie się po leczenie farmakologiczne, warto poszukać pomocy w sklepie erotycznym. W ich ofercie nie brakuje gadżetów, lubrykantów i innych bezpiecznych produktów, które mogą wzmocnić erekcję.

Brak orgazmu

Przeważnie z tym problemem zmagają się kobiety, choć brak orgazmu może dotyczyć też mężczyzn. Dość często anorgazmia jest spowodowana stresem w codziennym życiu bądź strachem przed zajściem w ciążę. Wyjściem z tej sytuacji może być zatem sięgnięcie po antykoncepcję. Ponadto warto poświęcić więcej uwagi grze wstępnej, a także rozważyć wprowadzenie do sypialni np. żeli stymulujących i masażerów łechtaczki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here