Najnowsze trendy na rynku gadżetów erotycznych

0
870
trendy

Gadżety dla dorosłych zmieniły się na przestrzeni lat. Jeszcze nie tak dawno temu na topie były realistyczne wibratory i dilda. Obecnie rynek seks-akcesoriów wygląda nieco inaczej. Coraz więcej sypialnianych zabawek w ogóle nie przypomina męskich genitaliów. Zdecydowanie bliżej im do luksusowych przedmiotów codziennego użytku – puderniczek czy pomadek. Jakie akcesoria są obecnie na topie?

Szczerze mówiąc, dawne gadżety erotyczne niespecjalnie zachęcały do ich używania. Nie, nie chodzi o to, że były realistycznie stylizowane. Czynnikiem odstraszającym była przede wszystkim woń przemysłowej gumy i poczucie, że trzymamy w ręku tani, a nawet tandetny gadżet. Dziś wygląda to zupełnie inaczej. Współczesne zabawki erotyczne dają poczucie obcowania z przedmiotem luksusowym i bezpiecznym. Oczywiście, tandetny plastik nie zniknął z rynku. Jednak świadome swoich potrzeb Polki stawiają na inne, znacznie ciekawsze akcesoria. O jakich gadżetach mowa?

Kosmetyki erotyczne

To prawdziwy hit! Polki i Polacy rozumieją, że dla osiągnięcia maksymalnej satysfakcji nie wystarczy po prostu się kochać. Trzeba to robić z klasą. Erotyczne kosmetyki ewoluują i dziś obok lubrykantów znajdziemy też wzmagające doznania żele rozgrzewające do stosowania w miejscach intymnych. Innym hitem są olejki do masażu o niezwykle podniecającym zapachu, a nawet perfumy intymne. Wysokiej klasy kosmetyki erotyczne mogą znacząco uprzyjemnić sypialniane igraszki i są całkowicie bezpieczne dla zdrowia.

Soniczny stymulator

Kolejny przebój na rynku akcesoriów erotycznych służy bezdotykowemu pobudzaniu najbardziej wrażliwego na bodźce obszaru kobiecego ciała. Fenomen tej zabawki polega na wykorzystaniu fal ultradźwiękowych o odpowiedniej częstotliwości. Soniczna fala intensywnie stymuluje zarówno część zewnętrzną, jak i tę niewidoczną. Zdaniem użytkowniczek to jeden z tych gadżetów, które zapewniają największą rozkosz.

Szklane dildo

Dildo – jakie jest, wszystkie wiemy. Czy jednak na pewno? Obowiązujące trendy pokazują, że tradycyjne zabawki erotyczne powoli odchodzą w niebyt, a ich miejsce zajmują znacznie bardziej luksusowe odpowiedniki. Dildo wykonane ze szkła zachowuje falliczny kształt, ale nie przypomina członka. To luksusowy gadżet, który może dać bardzo dużą rozkosz. Nie można nie wspomnieć, że jest też wyjątkowo higieniczny. Pod tym względem szkło jest jednym z najbezpieczniejszych materiałów.

Masażery sterowane smartfonem

Kolejny gorący gadżet docenią przede wszystkim te pary, którym zdarza się przebywać z dala od siebie. Zdalnie sterowane masażery nadały zupełnie nowe znaczenie igraszkom na odległość. O ile szeptanie sprośnych słówek przez telefon może być stymulujące, to niestety dość szybko może się znudzić. W przypadku omawianego gadżetu o rutynie nie ma mowy. Masażer można obsługiwać nawet gdy partner znajduje się w innym mieście, a nawet kraju. Świetna zabawa gwarantowana!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here