Nasiona marihuany – prawdziwa gratka dla kolekcjonerów

0
383
Nasiona marihuany

Kupowanie nasion marihuany potrafi naprawdę zawrócić w głowie. Najlepiej wiedzą o tym wprawieni kolekcjonerzy, którzy posiadają swoje ulubione odmiany i krzyżówki. Nie wszyscy potencjalni nabywcy są jednak obeznani z tematem – niektórzy nie zdają sobie sprawy w czym tkwi różnica pomiędzy takimi podstawowymi sprawami jak nasionko feminizowane lub automatyzowane. Poniżej udzielamy porad skierowanych do wszystkich początkujących growerów, którzy pragną kupić swoje pierwsze nasionko. Dowiesz się: jakie kategorie nasion marihuany znajdziesz w sklepach, w czym tkwi różnica pomiędzy nimi oraz gdzie zamawiać nasionka wysokiej jakości.

Nasiona marihuany – konwencjonalne i feminizowane

Marihuana jest rośliną rozdzielnopłciową. Co to oznacza? Tyle tylko, że w naturze występują zarówno jej męscy jak i żeńscy przedstawiciele. Wybierając typowe ziarenko marihuany, nie masz więc pewności, jakiej jest ono płci. Nie sposób tego ustalić na podstawie wyglądu nasiona, jego parametrów fizycznych, wagi lub innych kryteriów. Na szczęście dostawcy nasion kolekcjonerskich oferują nie tylko produkty konwencjonalne, ale także nasiona feminizowane. 

Nasiona feminizowane zaczęto hodować na masową skalę już na początku lat 90 tych. Nasiona takie powstały w odpowiedzi na rosnące potrzeby prywatnych i przemysłowych odbiorców, którzy chcieli zwiększyć udział nasion żeńskich w swojej prywatnej kolekcji. Mówiąc wprost – nasionka feminizowane dają pełną gwarancję, że ich kod genetyczny jest żeński.

Nasiona automatyczne dla celów kolekcjonerskich

Prawdziwą rewolucję w kolekcjonowaniu nasion marihuany wywołały automaty – czyli nasiona automatycznie kwitnące. Podobnie jak zwykłe nasiona, nie wykazują szczególnych cech związanych z wyglądem, a ich najistotniejsze właściwości zawarte są w kodzie genetycznym. Mimo to, nasiona automatyczne cieszą się dużą popularnością zarówno wśród kolekcjonerów krajowych, jak i za granicą. 

Kolekcjonerskie nasiona marihuany znajdziesz na https://www.taniesianie.pl. Obecne w ofercie nasiona marihuany zostały dobrane pod kątem potrzeb ich mniej jak i bardziej wprawionych odbiorców. Znajdziesz zarówno nasionka typu indoor jak i outdoor, pochodzące z uznanych i profesjonalnych hodowli. Warto zwrócić uwagę na obecne w ofercie najbardziej popularne odmiany nasion, jak i eksperymentalne krzyżówki genetyczne. Te ostatnie dedykowane są dla osób poszukujących nowych, oryginalnych produktów, które uczynią ich kolekcję unikatową i niepodrabialną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here