Bądź w formie przed nadchodzącą zimą i świętami!

0
1154
Bądź w formie przed nadchodzącą zimą i świętami!

Zbliża się zima, a Ty obawiasz się przyrostu kilogramów? Martwisz się, że razem z nadejściem jesieni spadnie Ci motywacja do ćwiczeń i trzymania się dobrych, żywieniowych nawyków? A może po prostu wiesz, że nie będziesz mieć czasu na stanie przy garnkach i chcesz przerzucić się na dietę pudełkową, dostarczaną prosto pod Twoje drzwi? Jeśli chociaż jedna z odpowiedzi na te pytania brzmi „tak”, to rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Catering dietetyczny

Nie musisz czuć wyrzutów sumienia, jeśli dużo pracujesz i brakuje Ci czasu na gotowanie sobie smacznych i pożywnych posiłków. Nie musisz też ciągle kupować ich w restauracjach, brać na wynos z bufetów lub korzystać z półproduktów, dostępnych na sklepowych półkach, o składzie bardzo wątpliwej jakości. Zamiast tego możesz skorzystać z dostępnych na rynku ofert diety pudełkowej. Interesuje Cię catering dietetyczny? Wrocław lub jego okolice to miejsce, w którym mieszkasz? W takim razie przekonaj się, jak niewiele dzieli Cię od wymarzonej sylwetki i smacznych posiłków każdego dnia. Wystarczy, że wybierzesz, ile kalorii chcesz jeść każdego dnia oraz jakiego typu jedzenie najbardziej Ci odpowiada. Dostosuj ilość posiłków do czasu w ciągu dnia i wybierz od kiedy chcesz zacząć dietę. Już nie musisz się martwić o to, co zjesz jutro na lunch w pracy. A koszty, w przeliczeniu na to ile wydajesz miesięcznie na zaopatrzenie szafek kuchennych, lodówki, mycie naczyń i benzynę spaloną w trakcie wycieczek na zakupy, nie będą wcale takie wysokie. Może się nawet okazać, że na diecie pudełkowej jeszcze zaoszczędzisz, a pozbędziesz się konieczności wyrzucania przeterminowanych produktów i marnowania jedzenia, które zepsuje się zanim zdążysz je zjeść.

Różne diety, jeden wspaniały smak!

Dla osób o różnych preferencjach żywieniowych zalecana jest dieta pudełkowa. Wrocław i okolice to miejsce, w którym tego typu rozwiązanie staje się coraz popularniejsze. Do wyboru masz dietę zbilansowaną, z wysoką zawartością węglowodanów, low carb, z wysoką zawartością białka, wegetariańską i dietę redukcyjną. W każdej z nich masz prawo zrezygnować z kilku składników, które nie odpowiadają Ci swoim smakiem, bez żadnych konsekwencji. Pudełka z posiłkami dostajesz pod wskazany adres, który zawsze możesz zmienić na inny. Zapakowane są w opakowania dostosowane do podgrzania w mikrofalówce, ale po wyciągnięciu z nich posiłków, możesz je równie dobrze podgrzewać w piekarniku czy na kuchence, zależnie od tego, co akurat masz pod ręką. W zestaw wchodzą także sztućce i opis posiłków, dzięki czemu dobrze wiesz, co jesz. Zapamiętuj swoje ulubione dania i wykluczaj te, które Ci nie odpowiadają. Do diety możesz dowolnie wprowadzać urozmaicenia, różnicować ją na dni, w które czekają cię treningi i na takie, w których nie. Postaw na swoje zdrowie, postaw na fantastyczną sylwetkę i spróbuj cateringu dietetycznego już dziś!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here