Czym jest terapia indukcji kolagenu?

0
625
Czym jest terapia indukcji kolagenu

Ten nowoczesny zabieg cieszy się coraz większym uznaniem. Sprawdź, czym się charakteryzuje i jakie efekty możesz zapewnić klientów. W tym poradniku znajdziesz szczegółowe informacje. Dowiedz się więcej, a przekonasz się, jak wiele możesz zyskać.

Mikronakłuwanie – Mediderma. Najważniejsze informacje

Terapia indukcji kolagenu inaczej nazywana jest mikronakłuwaniem. Zabieg polega na powtarzalnym nakłuwaniu skóry mikroigłami. Dziś na rynku znaleźć można wiele urządzeń przeznaczonych do takiej formy terapii, które pozwalają dokładnie ustalić głębokość nakłucia. Ma to bardzo duże znaczenie w przypadku skóry wrażliwej. Te nowoczesne rozwiązania znalazły zastosowanie wśród wielu osób, którym w szczególny sposób zależy na pięknym wyglądzie skóry. 

Jeżeli prowadzisz własny gabinet, nie powinno w nim zabraknąć wysokiej klasy wyrobów medycznych i dermokosmetyków. Doskonale sprawdzają się rozwiązania firmy Mediderma. Ta profesjonalna firma wprowadziła na rynek wysokiej klasy urządzenia do mikronakłuwania, które idealnie sprawdzają się w rękach profesjonalistów. Dzięki temu każdy zabieg upłynie w doskonałej atmosferze, a przede wszystkim będzie bezpieczny. 

Urządzenia do mikronakłuwania

Do chętnie wybieranych urządzeń należy Nanopore Pen. Sprzęt jest bardzo lekki, prosty w użyciu i bezprzewodowy. Bardzo szybko zwiększa efektywność zabiegów, zapewniając dodatkową biostymulację, a także większą absorpcję składników aktywnych. To rewolucyjne narzędzie sprawdza się doskonale w przypadku zmarszczek, wiotczenia skóry, hiperpigmentacji, hipopigmentacji, fotostarzenia, melazmy, rozszerzonych porów, blizn (również potrądzikowych), cieni i worków pod oczami, wypadaniu włosów, cellulitu czy rozstępów. 

Kolejne nowoczesne urządzenie, które oferuje firma Mediderma to Nanopore Stylus. Sprzęt służy do indukcji i regeneracji kolagenu w skórze przez mikronakłuwanie. W dodatku zwiększa penetrację transepidermalną, a także regeneruje i wzmacnia macierz zewnątrzkomórkową. Ponadto świetnie działa na zmarszczki, rozszerzone pory, nieregularną pigmentację, cellulit, zwiotczenia czy fotostarzenie. 

Urządzenia te znalazły wiele zastosowań w renomowanych gabinetach, gdzie bezpieczeństwo klienta oraz najlepsze efekty zawsze stoją na pierwszy miejscu.

O czym jeszcze warto pamiętać?

Zwróć uwagę, że oferta firmy Mediderma jest bardzo bogata i zróżnicowana. Obok profesjonalnych urządzeń obejmuje również wysokiej klasy preparaty. Mowa tu np. o wypełniaczach z kwasem hialuronowym czy produktach z zakresu domowej pielęgnacji. To oczywiście tylko niektóre spośród wielu polecanych rozwiązań, więc z łatwością znajdziesz rozwiązania dopasowane do potrzeb klientów. 

Jeżeli jednak nadal zastanawiasz się, które produkty sprawdzą się w Twoim gabinecie, zawsze możesz skontaktować się z tutejszymi ekspertami, którzy na pewno udzielą Ci wielu cennych wskazówek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here