Depilacja laserowa, Twój sposób na idealnie gładką skórę

0
2325

Decyzję o rozpoczęciu zabiegów depilacji laserowej zaczyna podejmować coraz większa ilość świadomych kobiet. Dlaczego depilacja laserowa stała się tak popularna? Odpowiedź jest bardzo prosta. Taka forma usuwania owłosienia, może zdecydowanie zapewnić długotrwały komfort na co dzień i zwiększyć pewność siebie. To też ogromna oszczędność czasu dla Ciebie. Pomyśl ile razy w ciągu tygodnia pędzisz do łazienki, łapiesz za maszynkę do golenia i golisz swoje ciało. Często prawda? A jeszcze do tego na depilowanej w tradycyjny sposób skórze pojawiają się nieestetyczne krostki lub wrastające włoski. To okropne! Ale spokojnie możesz już w tej chwili pomyśleć o sprawdzonym i skutecznym rozwiązaniu i raz na zawsze zapomnieć o problemach swojej skóry.

Największe korzyści z zabiegu depilacji laserowej

Naprawdę istnieje mnóstwo korzyści z  decyzji o wykonaniu zabiegów depilacji laserowej. Przede wszystkim:

  1. Zyskujesz mnóstwo dodatkowego czasu wolnego, który wcześniej przeznaczałaś na usuwanie owłosienia tradycyjnymi sposobami
  2. Depilacja laserowa eliminuje tradycyjne metody depilacji (raz na zawsze wykreślisz z listy zakupów maszynkę do golenia, kremy do depilacji pianki oraz wosk).
  3. Będziesz czuła się swobodnie i komfortowo w każdej sytuacji.

Wykorzystasz zaoszczędzony czas na dodatkowe przyjemności.

Po ok. 7 zabiegach całkowicie pozbędziesz się owłosienia i będziesz mogła cieszy

  1. Jedna inwestycja w pakiet depilacji pozwoli Ci pozbyć się dodatkowych kosztów w późniejszym czasie;

Depilacja laserowa – jaki laser wybrać?

Skuteczność depilacji laserowej w bardzo dużym stopniu zależy od tego, jaki wybierzesz salon. Gwarancją sukcesu oczywiście jest nie tylko doświadczony kosmetolog ale przede wszystkim wysokiej jakości sprzęt do którego bez wątpienia zalicza się laser LightSheer®.

Zapewnia nie tylko wysoką skuteczność zabiegu, ponieważ usuwa ponad 90% włoków ale też bezpieczeństwo, bezbolesność, której tak się wszyscy obawiają myśląc o depilacji laserowej.

Dodatkowo 3-krotnie skraca czas całej serii – wszystko za sprawą zastosowania dwóch różnych głowic: dużej i małej, które są dobierane w zależności od depilowanej partii ciała.

Czy depilacja laserowa jest bolesna?

Ten wątek poruszyliśmy już w poprzednim akapicie. Otóż zastosowanie wysokiej jakości lasera sprawia, że sam zabieg jest bezbolesny. Dotyczy to nawet tych delikatnych miejsc jak okolice bikini. Niewielki dyskomfort jest niwelowany poprzez zastosowanie kompresów z lodem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here