Metody stylizacji paznokci, którymi Twoje klientki będą zachwycone

0
2060
Metody stylizacji paznokci, którymi Twoje klientki będą zachwycone

Bardzo często podczas wizyty w salonie manicure klientki nie tylko nie wiedzą, na jaki kolor paznokci się zdecydować, ale także, jaką zastosować metodę stylizacji. Najczęściej zależy im na trwałości, a także na długotrwałym efekcie, bez obowiązku częstego odwiedzania kosmetyczki. Stąd też rolą stylistki jest doradzenie i odpowiednie dopasowanie metody, by klientka z zadowoleniem opuszczała salon.

Kolor ważniejszy od trwałości?

Jedną z najbardziej popularnych form stylizacji paznokci jest zastosowanie lakierów hybrydowych. Charakteryzują się one przede wszystkim łatwością w aplikacji, ale także mnogością i obfitością kolorów. Są one nieco mniej trwałe od żeli do paznokci, jednak dają bardzo naturalny efekt, nie pogrubiają znacząco płytki, a wizyta w salonie jest szybka i mało inwazyjna.

W sklepie internetowym BlueskyPolska lakiery hybrydowe podzielone są kategorie według kolorów – zaczynając od tych najjaśniejszych, po te pośrednie, najbardziej klasyczne, czyli róże i czerwienie, kończąc na tych ciemnych. Najczęściej wybór koloru jest zależny od pory roku – w lato największym powodzeniem cieszą się pastelowe i neonowe barwy, zima – te klasyczne czerwone, a także czerń i granaty. Ważna jest także okazja, na którą przygotowujemy stylizację.

Maksymalna trwałość na całe tygodnie

Stałe klientki, którym zależy na trwałości swojej stylizacji, by nie musieć często odwiedzać salonu często decydują się na metodę żelową. Wszystkie prezentowane na stronie blueskypolska.pl żele są najwyższej jakości produktami profesjonalnymi, jednak różnią się od siebie wynikiem końcowym i aplikacją.

Gum Gel jest idealny do modelowania i przedłużania paznokci, Matrix Gel jest doskonały do tworzenia kolorowych zdobień i wzorów, żel 4D – również bardzo dobry podczas zdobienia płytki, Builder Gel natomiast buduje paznokcie w sposób elegancki i trwały. Eboss Gel jest żelem do zdobień strukturalnych, a Paint Gel –  bardzo dobry podczas malowania ornamentów na paznokciach. Żele budujące są najczęściej w cielistym kolorze, jednak z powodzeniem można pokryć je wielobarwnymi lakierami hybrydowymi.

Akryl i zdobienia – kiedy i dla kogo?

Metoda akrylowa polega na połączeniu specjalnego proszku akrylowego, który samoistnie się utwardza. Daje ona podobny efekt, co metoda żelowa, z tym że jest bardziej pracochłonna i mniej popularna. Jednak sam żel nie jest w stanie oddać tak pięknych i neonowych kolorów jak robi to proszek akrylowy.

Efekt utrzymuje się od trzech do czterech tygodni, a zdobienia w postaci cyrkonii wtopione w akryl są trwałe i pozostają na miejscu przez tygodnie. Wszystkie z przedstawionych powyżej metody stylizacji można połączyć z dowolnym sposobem zdobienia – bardzo modne są obecnie wszelkiego rodzaju folie, a także pyłki i płatki.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułSzampon fryzjerski
Następny artykułHenna brwi dla blondynek

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here