Naturalny kolor farbowanych włosów?

0
1894
Naturalny kolor farbowanych włosów

Od dawna dużym zainteresowaniem cieszy się naturalny odcień pofarbowanych włosów. Przeciwniczki tego pomysłu dziwią się – po co, skoro prawie tego nie widać? Otóż farbowane włosy są gładsze, mają unikalny blask i pięknie mienią się w słońcu. Prezentują się po prostu lepiej. Oczywiście, jeśli użyjemy odpowiedniej farby do włosów.

Naturalny kolor farbowanych włosów jest zawsze w modzie. Aczkolwiek trzeba pamiętać, że dobranie farby do włosów, która będzie bardzo przypominała odcieniem nasze naturalne kosmyki, jest dużym wyzwaniem. Koloryzacja także nie musi być na jeden kolor, jak się przyjęło uważać. Obecnie dostępnych jest mnóstwo różnych metod, które dają naturalny, świeży i bardzo ładny efekt.

Flamboyage jest na topie

Aktualnie dużym zainteresowaniem cieszy się flamboyage. Co to takiego? Jest to dość nowoczesna technika, jeśli chodzi o farbowanie. Dzięki niej możemy odnieść wrażenie wielowymiarowości barw na naszych kosmykach. Jak to możliwe? Wszystko dzięki ich odpowiedniemu rozjaśnieniu bądź przyciemnieniu o ton lub dwa. Aby wyszedł oczekiwany efekt flamboyage, potrzebna jest dobrej jakości farba do włosów oraz precyzja. W przypadku tej pierwszej sprawdzą się produkty renomowanych marek, bez amoniaku, który niszczy włosy, np. L’Oreal. Jeśli chodzi o precyzję, to lepiej przynajmniej za pierwszym razem poddać się zabiegowi w salonie fryzjerskim. Fryzjer z pewnością wszystko zrobi zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Szczególnie, że metoda ta sprawdzi się u każdego – bez względu na długość i kolor włosów.

Farbowanie na jeden odcień? Dobra farba do włosów i do dzieła!

Jeśli chcemy wykonać koloryzację samodzielnie, w domowym zaciszu – lepiej sprawdzi się malowanie włosów na jeden kolor. By otrzymać naturalny efekt, konieczne jest dopasowanie odcienia. Tu warto sugerować się nie tylko kolorem włosów modelki na pudełku, ale i wzornikiem z próbkami włosów (znajdziemy to w praktycznie każdej drogerii). Najlepsza będzie farba do włosów bez amoniaku, czyli taka, która nada piękny kolor naszym kosmykom, jednocześnie ich przy tym nie niszcząc. Podczas samodzielnego wykonywania zabiegu farbowania należy pamiętać o tym, by przestrzegać zaleceń producenta, wówczas mamy gwarancję, że wszystko wyjdzie jak należy – i będziemy mogli się cieszyć intensywnym, pełnym blasku kolorem włosów.

Frazy: 1. farby do włosów 2 farba do włosów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here