Neurolog wyleczy różne dolegliwości związane z pracą układu nerwowego

0
1240

Rozwój medycyny pozwala nam żyć coraz dłużej. Z biegiem lat wynaleziono mnóstwo leków i terapii, które ratują ludzkie życie. Działania medyków polegają również na poprawie jakości życia. Nawet gdy jakaś choroba jest zdiagnozowana, to w znaczącej liczbie przypadków, można skutecznie przeciwdziałać jej dolegliwościom. W ostatnich latach duże postępy w leczeniu odnotowano w neurologii.

Jakie dolegliwości leczy neurolog?

Neurolog to specjalista od ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Zajmuje się zatem leczeniem dolegliwości dotyczących mózgowia, rdzenia kręgowego, zwojów nerwowych, poszczególnych nerwów oraz zakończeń nerwowych. Dolegliwości tych organów spowodowane są zazwyczaj urazami lub infekcjami. Jednak część z nich może wynikać z wrodzonych wad genetycznych.

Zatem z jakimi symptomami powinniśmy udać się do neurologa? Są to przede wszystkim bóle, skurcze, drżenie, osłabienie mięśni, zaburzenia czucia, problemy z pamięcią, równowagą i koordynacją ruchową, zawroty głowy, migrena, omdlenia, zaburzenia snu, zaburzenia czucia, szumy w uszach. 

Kluczem do zdiagnozowania konkretnej choroby jest samoobserwacja. Jeśli odczuwamy któreś z wymienionych objawów, to warto udać się na wizytę do neurologa. Im szybciej to zrobimy, tym skuteczniej będzie można wyleczyć lub wykluczyć ewentualną chorobę. Wizyta jest szczególnie zalecana w przypadku, gdy objawy są niewiadomego pochodzenia.

Gdzie udać się na konsultację do neurologa? Poradnia neurologiczna – Łódź

Jeśli mamy podejrzenia w kwestii swojego zdrowia, to zawsze warto skonsultować się z najlepszymi specjalistami. Dużym zaufaniem wśród pacjentów cieszą się lekarze z Sieci Klinik Psychologiczno-Psychiatrycznych PsychoMedic, która posiada swoje oddziały w Warszawie, Łodzi i w Katowicach. Warto odwiedzić stronę internetową kliniki. Dużym zainteresowaniem cieszą się publikacje na blogu. Godna polecenia jest możliwość zapisania się na wizytę poprzez formularz online.

Konsultacja z neurologiem w Łodzi odbywa się na dwa sposoby. Można udać się osobiście do mieszczącego się w centrum miasta gabinetu lub skorzystać z konsultacji online. Godny wzmianki jest fakt, że na wizytę nie trzeba długo czekać. Do specjalisty można dostać się nawet tego samego dnia.

PsychoMedic współpracuje z najlepszymi fachowcami w zakresie neurologii. Posiadają oni nie tylko wiedzę i doświadczenie, ale również bardzo dobre podejście do pacjenta. Pacjenci doceniają bowiem zarówno profesjonalizm, jak i empatię lekarza. Wysokie kompetencje załogi PsychoMedic, podkreślają liczne nagrody i wyróżnienia otrzymane od pacjentów oraz specjalistów z branży medycznej.

Neurolodzy zatrudnieni w PsychoMedic ciągle podwyższają swoje kwalifikacje. Udział w licznych szkoleniach sprawia, że lekarze ci są stale na bieżąco w kwestii pojawienia się nowych leków lub metod leczenia.

Jak wygląda wizyta u neurologa?

Wizyta u neurologa zaczyna się od kompleksowego wywiadu z pacjentem. W następnej kolejności neurolog przeprowadzania standardowe badania neurologiczne. Jeśli nie posiadamy aktualnych wyników badań, to lekarz w celu dokładniejszej diagnozy może zlecić ich wykonanie. Zazwyczaj są to badania typu tomografia komputerowa, tomografia emisyjna, rezonans magnetyczny, elektrocefalografia.

Warto zaznaczyć, że pacjenci korzystający z porady neurologa w PsychoMedic, mogą liczyć na dyskrecję. Kliniki gwarantują również pełne bezpieczeństwo epidemiologiczno-sanitarne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here